بيشتر


به منظور توسعه همکاری ها انجام شد؛ دیدار مدیران کل کتابخانه های عمومی و میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری زنجان امیرعلی نیک بخش، مدیرکل‌کتابخانه‌های عمومی زنجان به منظور توسعه همکاری ها با امیر ارجمند، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، امیرعلی نیک بخش، مدیرکل‌کتابخانه‌های عمومی زنجان به همراه ایرج صادقی، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها روز دوشنبه ۲۵ آذرماه به منظور توسعه همکاری ها با امیر ارجمند، مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان دیدار و گفتگو کرد.
 

امیرعلی نیک بخش، مدیرکل‌کتابخانه‌های عمومی زنجان در این دیدار ضمن بیان اینکه میراث فرهنگی ظرفیت بسیار گسترده‌ای در زمینه فرهنگ مکتوب و معرفی جاذبه‌های گردشگری استان دارد، بیان کرد: اداره‌ کل کتابخانه‌های عمومی استان آمادگی لازم را برای برگزاری آیین نقد و بررسی و معرفی کتاب‌های منتشر شده در زمینه میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان دارد.

وی آمادگی همکاری متقابل با اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان در چارچوب معرفی جاذبه‌های گردشگری این استان را اعلام کرد.
 

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان گفت: در راستای کارگروه ستاد سفرهای نوروزی استان، این اداره کل آمادگی لازم برای معرفی استان و جاذبه‌های گردشگری در قالب بسته‌های فرهنگی در کتابخانه‌های عمومی استان را دارد.

مدیرکل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان در این نشست نیز از  قابلیت‌های گسترده این اداره کل خبر داد و گفت: اداره کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان زنجان آمادگی لازم برای همکاری با اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان جهت برگزاری و معرفی آثار مربوط در حوزه استان شناسی را دارد.

امیر ارجمند با اشاره به اینکه کتابخانه مرکز اسناد و کتابخانه سازمان میراث فرهنگی تنها در اداره‌ کل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری استان است، افزود: پژوهشگران زیادی از منابع این کتابخانه استفاده می‌کنند، اما به دلیل فضای کمی که وجود دارد، کمتر مورد استفاده عموم قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: آمادگی لازم برای تجهیز کتابخانه مشارکتی در یکی از ابنیه تاریخی زنجان وجود دارد.
 

بيشتر
 [PageVisit]