بيشتر

با هدف گسترش همکاری ها انجام شد؛ دیدار رؤسای اداره کتابخانه های عمومی و مرکز فنی و حرفه ای شهرستان طارم رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم با هدف توسعه همکاری ها در زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به منظور توسعه همکاری ها در جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم روز پنجشنبه ۲۶ دی ماه با علی اصانلو، رئیس مرکز فنی و حرفه ای این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

در ابتدای این دیدار یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم ضمن بیان مطالبی در خصوص نقش کتابخانه های عمومی در یادگیری و آموزش افراد، اظهار داشت: یادگیری و آموزش از اهداف کتابخانه های عمومی است.

وی خواستار توسعه همکاری ها با مرکز  فنی و حرفه ای در برگزاری کلاس های مهارتی در کتابخانه ها جهت توانمند سازی مراجعه کنندگان شد.

علی اصانلو، رئیس مرکز فنی و حرفه ای شهرستان طارم نیز در ادامه این نشست آمادگی این مرکز را برای برگزاری کلاس های مهارتی توسط مربیان فنی و حرفه ای در کتابخانه های عمومی اعلام کرد.

بيشتر
 [PageVisit]