بيشتر


با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛ دیدار رؤسای اداره کتابخانه های عمومی و بخشدار مرکزی شهرستان زنجان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با بخشدار مرکزی شهرستان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی قاسم موحدیان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان با کاوه حقیقی، بخشدار مرکزی شهرستان زنجان دیدار و گفتگو کرد.
 

قاسم موحدیان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان با اشاره به برنامه های میان مدت در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در روستاهای بخش مرکزی ابراز امیدواری کرد و افزود: از نظر شاخص های کتابخوانی و با استفاده از پروژه ها و برنامه های میان مدت در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی در روستاهای بخش مرکزی، تحول مثبتی ایجاد کنیم.

کاوه حقیقی، بخشدار مرکزی شهرستان زنجان نیز در این نشست بر لزوم توجه بیشتر به بخش مرکزی به خصوص روستاهای حاشیه شهر زنجان برای کمک به توسعه فرهنگ کتاب و کتابخوانی اشاره کرد و افزود: اقدامات خوبی در این زمینه انجام شده است و این اقدامات بتواند تحولی در شاخص های کتابخوانی بخش مرکزی ایجاد کند.
 

بررسی امکان ایجاد کتابخانه در روستاهای پرجمعیت، راه اندازی انجمن بخش مرکزی و همین طور راه اندازی ایستگاه مطالعه در دهیاری ها از دیگر موضوعات مورد بحث بود.

شایان ذکر است، با توجه به مراجعه بالای اهالی روستاهای بخش و همین طور دهیاران، ایستگاه مطالعه در بخشداری مرکزی راه اندازی و تحول بخشداری گردید.

بيشتر
 [PageVisit]