بيشتر

به ریاست بخشدار؛ جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش زنجان‌رود برگزار شد ششمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش زنجان‌رود در سال جاری به ریاست حسین ولی بیگلوئی، بخشدار زنجان‌رود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، ششمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش زنجان رود در سال جاری به ریاست حسین ولی بیگلوئی، بخشدار زنجان‌رود و با حضور قاسم موحدیان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان؛ رقیه ابراهیم خانی، مسئول کتابخانه عمومی سعدی نیک پی و دیگر اعضای انجمن روز شنبه ۲۸ دی‌ماه در کتابخانه عمومی سعدی نیک پی برگزار شد.
 

حسین ولی بیگلوئی، بخشدار زنجان‌رود ضمن خیرمقدم به حاضران، گفت: شایسته است در زمینه افزایش تعامل با کتابخانه های عمومی جهت ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و همچنین در راستای اطلاع رسانی دهمین دوره جشنواره «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» تلاش کنید.

وی ادامه داد: لازم است افراد شاخص در امر نویسندگی و کتابخوانی در بخش زنجانرود شناسایی و تقدیر شده و از ظرفیت آن ها در جلسات آتی استفاده شود.

قاسم موحدیان، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان نیز در این جلسه با اشاره به نزدیکی ایام الله دهه فجر، اظهار داشت: امید است با برنامه ریزی بهتر و هم افزایی و مشارکت همه دستگاه های مستقر در بخش زنجان‌رود، بتوانیم فعالیت های فرهنگی مناسبی برای تبیین دهه فجر برگزار کنیم.
 

وی بر لزوم استفاده از ظرفیت های فرهنگی و افراد شاخص بخش زنجان‌رود که می توانند در پیشبرد امور کتابخانه ها و توسعه کتابخوانی موثر باشند، تأکید کرد. همچنین همکاری دهیاری ها را  برای تهیه پایگاه اطلاعات مشاهیر خواستار شد.

بيشتر
 [PageVisit]