بيشتر
به مناسبت دهه مبارک فجر انجام شد؛ حضور مروجان آب شرکت آب و فاضلاب در کتابخانه الهیه زنجان به مناسبت ایام مبارک دهه فجر، مروجان آب شرکت آب و فاضلاب استان زنجان با حضور در کتابخانه الهیه شهر زنجان اعضای این کتابخانه را با مفاهیم مصرف بهینه آب و صرفه جویی در مصرف این مایه حیات بخش آشنا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه عمومی زنجان، به مناسبت ایام مبارک دهه فجر، مصطفی اکرمی، مدیر روابط عمومی شرکت آب و فاضلاب استان زنجان؛ قاسم موحدیان، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان زنجان؛ فاطمه علیمحمدی، مسئول کتابخانه عمومی الهیه؛ ماهرخ رسولی، کتابدار کتابخانه عمومی الهیه زنجان و کارشناسان و مروجان آب شرکت آب و فاضلاب استان زنجان در جمع دانش آموزان مدرسه ابتدایی شهید کاظمی حضور یافتند.
 


در این برنامه مروجان آب با اشاره به نقش سازنده و تاثیرگذار فرزندان در خانواده ها، دانش آموزان را به عنوان سفیران آب در خانواده معرفی کردند که در تحقق مصرف بهینه آب و پیشگیری از هدر رفت آن تاثیر بسزایی دارند.
 

فاطمه علیمحمدی، مسئول کتابخانه الهیه در ابتدای این برنامه ضمن تبریک فرارسیدن چهل و یکمین سال پیروزی انقلاب اسلامی به معرفی بخش های مختلف کتابخانه و ارائه گزارش کاملی از برنامه های فرهنگی اجرا شده در کتابخانه عمومی الهیه برای دانش آموزان ابتدایی شهیدکاظمی پرداخت.
 

در این مراسم برنامه های متنوع فرهنگی از قبیل: قصه گویی با موضوع انقلاب، کارگاه کاردستی و اوریگامی با موضوع قطره آب، بازی و سرگرمی و مسابقه با موضوع آب با همراهی دانش آموزان با هدف ترویج مصرف بهینه آب برگزار شد.

در پایان این مراسم که بیش از ۵۰ نفر دانش آموز حضور داشتند، از برگزیدگان مسابقه با اهدای جوایزی تقدیر شد.
 بيشتر
 [PageVisit]