بيشتر
به همت کتابخانه خیّری سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی؛ کارگاه آموزشی «تکنیک‌های تندخوانی و تقویت حافظه» در زنجان برگزار شد به همت کتابخانه خیّری سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی، کارگاه آموزشی تکنیک‌های تندخوانی و تقویت حافظه در شهر زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان، به‌منظور آموزش فنون تندخوانی و روش‌های صحیح تقویت مطالعه، کارگاه آموزشی «تکنیک‌های تندخوانی و تقویت حافظه» ویژه دانش آموزان و علاقمندان به مطالعه در کتابخانه عمومی خیّری سیدسجاد و سیده فاطمه موسوی شهر زنجان برگزار شد.
 

مبین شریفیان، مدرس آموزش تندخوانی و تقویت حافظه در خصوص این کارگاه، گفت: تندخوانی دانشی است که قادر است زندگی شما را از تمام جهات تحت تاثیر قرار داده و آن را ارتقا دهد. این دانش همچنین به شما کمک می کند که حافظه خود را تقویت کنید و در به خاطر سپردن و یادآوری مطالبی که مطالعه کرده اید، مشکلی نداشته باشید. از این رو می توان گفت که تندخوانی و تقویت حافظه به صورت مستقیم بر هم تاثیر می گذارند و هر یک می توانند دیگری را تقویت و یا حتی تضعیف کند.
 

وی خاطرنشان کرد: ما در عصر تکنولوژی زندگی می کنیم، جایی که علیرغم فرصت کمی که در اختیار داریم، چیزهای بسیار زیادی برای یادگیری وجود دارد که یادگیری هرکدام نیازمند مطالعه و تحقیقات زیادی است. با توجه به زمان کمی که ما روزانه در اختیار داریم، یادگیری این حجم از اطلاعات و مطالب غیر ممکن به نظر می رسد. اما جالب است بدانید در همین زمان و فرصت اندک هم می توان مطالب جدیدی یاد گرفت و به خاطر سپرد.
 

این مدرس تندخوانی تأکید کرد: تندخوانی این فرصت را برای شما فراهم می کند که مطالب را با سرعت بیشتری مطالعه کنید، در نتیجه زمان کمتری صرف یادگیری مطالب گذشته می کنید و فرصت بیشتری برای یادگیری مطالب جدید خواهید داشت.
 

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 43