بيشتر
1
همزمان با هفته کتاب؛ فرماندار زنجان در پیامی، روز«کتاب، کتابخوانی و کتابدار»را تبریک گفت رضا عسگری، فرماندار زنجان با صدور پیامی هفته کتاب را به عموم مردم کتابدوست، کتابذداران و فعالین حوزه کتاب تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، رضا عسگری، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان، به مناسبت فرارسیدن هفته کتاب جمهوری اسلامی ایران و آیین بزرگداشت «کتاب، کتابخوانی و کتابدار» در استان زنجان در 29 آبان ماه با صدور پیامی این روز را به مردم فهیم و کتابدوست استان و خادمان کتاب به ویژه کتابداران، کتابخوانان و فعالین حوزه کتاب تبریک گفت.
 
بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب بهترین رسانه آگاهی بخش و تحول ساز و عامل پرورش و انتقال اندیشه های ناب بشری در طول اعصار بوده است. امروزه نیز با وجود پیشرفت های متنوع فناوری و ظهور رسانه های مختلف مجازی، توجه به کتاب بیش از پیش اهمیت یافته و کتاب و کتابخوانی ابعاد متنوع و گسترده تری به خود گرفته است.
بی شک بدون توجه به زیربنای فرهنگی و فکری یک جامعه، امکان توسعه همه جانبه و درون زا میسر نخواهد شد وکتاب و کتابخوانی به عنوان عامل اصلی و بسترساز در این زمینه است .
توسعه کتاب و کتابخوانی نیازمند عزم ملی، نگاه آینده نگرانه و سوق دادن آحاد جامعه به مساله کتاب و کتابخوانی است.
اینجانب ضمن تبریک و گرامیداشت بیست و ششمین دوره هفته کتاب جمهور اسلامی ایران، زحمات کلیه دست اندرکاران ساحت اندیشه و قلم؛ نویسندگان، ناشران، کتابداران و کتابفروشان و همه آنانی که در مسیر اعتلای فرهنگ مطالعه گام برمی دارند، را ارج نهاده و آرزوی موفقیت برای این عزیزان دارم.
امید است در سایه الطاف الهی و پیروی از منویات مقام معظم رهبری گام های موثری در پیشبرد آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی و تحقق اهداف و برنامههای دولت تدبیر و امید در عرصه کتاب و کتابخوانی برداشته شود.
 
رضا عسگری
فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان زنجان
بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 280