اخبار شهرستان‌ها
1400/8/26 چهارشنبه
شهردار صائین قلعه شهرستان ابهر عنوان کرد؛
مسیر فرزانگی و فرهیختگی جز از راه انس گرفتن با کتاب خوب و دل سپردن به این یار مهربان ممکن نیست
علیرضا کاظمی، شهردار شهر صائین قلعه شهرستان ابهر با صدور پیامی، بیست و نهمین دوره هفته کتاب را به اهالی کتاب، کتابداران، نویسندگان، شاعران، فرهیختگان و همه فعالان عرصه فرهنگی تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، علیرضا کاظمی، شهردار شهر صائین قلعه شهرستان ابهر با صدور پیامی، بیست و نهمین دوره هفته را به اهالی کتاب، کتابداران، نویسندگان، شاعران، فرهیختگان و همه فعالان عرصه فرهنگی تبریک گفت. در متن پیام آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم
کتاب، نقطه عطف آگاهی و دانایی است و بی تردید یکی از فرهنگ هایی که می تواند جامعه را به سمت بصیرت و فضیلت رهنمون سازد، فرهنگ اصیل کتاب و کتابخوانی است.
مسیر فرزانگی و فرهیختگی جز از راه انس گرفتن با کتاب خوب و دل سپردن به این یار مهربان ممکن نیست و یکی از مهم ترین دریچه های یادگیری و آموختن، پنجره روشن کتاب خوب است که راه را به سمت رشد و پیشرفت فرد فراهم می آورد. بی جهت نیست که رهبر معظم انقلاب اسلامی(مدظله العالی) از متفکران می خواهند به مسئله ارائه و تولید کتاب خوب و لازم برای مردم، به چشم یک نیاز فوری جامعه و کشورشان بنگرند.
اینجانب با تبریک صمیمانه فرارسیدن هفته کتاب، کتابخوانی و کتابدار، از خدمات و تلاش های دست اندرکاران خدوم عرصه ترویج فرهنگ کتابخوانی به ویژه کتابداران، نویسندگان، شاعران، فرهیختگان و همه فعالان عرصه فرهنگی قدردانی کرده و موفقیت همگان را در پرتو الطاف بی دریغ الهی و در راستای آرمان های متعالی امام راحل عظیم الشان (ره) از درگاه حضرت دوست مسئلت دارم.
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.