اخبار شهرستان‌ها
1400/12/29 یکشنبه
با صدور پیامی صورت گرفت؛
پیام تبریک سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان به مناسبت فرارسیدن سال نو
ایرج صادقی، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان طی پیامی فرارسیدن سال نو را به تمامی کارکنان خدوم کتابخانه های عمومی استان تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، در متن پیام سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان آمده است:
يَا مُقَلِّبَ الْقُلُوبِ وَ الْأَبْصَارِ
يَا مُدَبِّرَ اللَّيْلِ وَ النَّهَارِ
يَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ
حَوِّلْ حَالَنَا إِلَي أَحْسَنِ الْحَالِ

     بهار فرصتي براي نو شدن ظاهر و باطن و مجالي براي حركت دوباره در جهت بهتر زيستن و بهتر ساختن است. بهار آغازي بر شكوفايي و بالندگي و نگاهي نو به زندگي بهتر است. بهار، نويد رويش و دميدن روح حيات در كالبد طبيعت است.
       با توجه به نامگذاري سال 1400، از سوي مقام معظم رهبري به نام «توليد، پشتيباني ها و مانع‌زدايي‌ها» و در جهت نيل به اهداف متعالي نظام مقدس جمهوري اسلامي و تحقق اهداف و برنامه‌هاي نهاد كتابخانه‌هاي عمومي كشور فعاليت‌هاي ارزنده‌اي صورت گرفت. اميد است با همكاري و مشاركت تمامي همكاران در سال جديد با گامهايي استوارتر، پشتكاري دو چندان و احساس مسئوليتي مضاعف در اجراي منويات مقام معظم رهبري(مدظله العالي) و در جهت خدمت‌رساني بهتر به مردم و رسيدن به قله‌هاي پيشرفت و ترقي و توسعه فرهنگ كتاب و كتابخواني به خصوص در راه خدمت به مردم شريف استان زنجان گام برداريم.
     در پايان با كمال خرسندي، صميمانه‌ترين شكوفه‌هاي شادباش و تبريك خالصانه‌ي خود را به مناسبت فرا رسيدن عيد باستاني نوروز، نثار شما همكاران و خانواده گراميتان مي‌نمايم.موفق و پيروز باشيد.

                      ايرج صادقي
                     سرپرست اداره كل كتابخانه هاي عمومي استان زنجان
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.