اخبار شهرستان‌ها
1401/4/18 شنبه
با هدف تسریع در روند ساخت کتابخانه عمومی شهر آببر شهرستان طارم انجام شد؛
بازدید نماینده مجلس از پروژه ساخت کتابخانه عمومی زیتون شهر آببر
حجت الاسلام مهدی باقری، نماینده مردم شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با هدف تسریع در ساخت کتابخانه عمومی زیتون شهر آببر، از این پروژه بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت آن قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، حجت الاسلام مهدی باقری، نماینده مردم شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی به همراه محمد رضاخانی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان؛ ابراهیم آقایی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی فرماندار شهرستان طارم؛ ایرج صادقی، معاون امور کتابخانه ها و همکاری ها؛ یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم از پروژه ساخت کتابخانه های عمومی زیتون شهر آببر بازدید کرد و از نزدیک در جریان پیشرفت آن قرار گرفت.
 
محمد رضاخانی، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان گفت: عملیات ساخت کتابخانه عمومی شهر آببر شهرستان طارم سال ۱۳۹۶ در زمینی به مساحت ۱۳۵۰ مترمربع و با زیربنای ۸۹۱ مترمربع آغاز و در حال حاضر ۴۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.
مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان ابراز امیدواری کرد با پیگیری نماینده مجلس و فرماندار شهرستان طارم، روند تکمیل و بهره برداری از این پروژه هر چه سریع تر امکان پذیر شود.
 
حجت الاسلام مهدی باقری، نماینده مردم شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی تسریع در تکمیل ساخت کتابخانه عمومی زیتون شهر آببر را یکی از مطالبات اصلی مردم این شهر دانست و گفت: امید است از محل اعتبارات تخصیص یافته سفر اخیر ریاست جمهوری به استان زنجان و همچنین اختصاص مبلغ نه میلیارد و ششصد و هشتاد و هفت میلیون و پانصد هزار تومان از مصوبات اعتبارات استانی شاهد بهره برداری از این کتابخانه باشیم.
وی خاطرنشان کرد: با توجه به پیشینه فرهنگی مردم شهرستان طارم، توسعه مراکز فرهنگی به ویژه کتابخانه های عمومی، بسیار قابل توجه بوده و در این راستا باید بیش از پیش تلاش کرد.
 
همچنین در این بازدید یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم ضمن ارائه گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان، به بیان برخی از مشکلات و موانع توسعه کتابخانه های عمومی پرداخت.
شایان ذکر است، در حاشیه این دیدار، نماینده مردم شهرستان های زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی به همراه مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان با خانواده شهید محرمعلی کرمی در روستای شقاقی بخش چورزق شهرستان طارم دیدار و گفتگو کرد.
 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.