اخبار شهرستان‌ها
1401/1/14 یکشنبه
به منظور افزایش تعاملات و توسعه همکاری‌ها انجام شد؛
دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی سلطانیه با فرماندار شهرستان
رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه به منظور افزایش تعاملات و توسعه همکاری‌ها، با فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، جواد سلیمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه به منظور افزایش تعاملات و توسعه همکاری‌ها، با محمدرضا براتی فرد، فرماندار و رئیس انجمن کتابخانه های عمومی این شهرستان دیدار و گفتگو کرد.
 
جواد سلیمی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه در این دیدار ضمن تبریک انتصاب فرماندار جدید شهرستان سلطانیه و تبریک سال جدید، گزارشی از وضعیت کتابخانه های عمومی شهرستان ارائه کرد.
محمدرضا براتی فرد، فرماندار شهرستان سلطانیه ضمن تبریک سال نو، بر لزوم برگزاری منظم جلسات انجمن تاکید کرد و اظهار داشت: وضعیت کتاب و کتابخوانی در شهرستان سلطانیه بسیار مطلوب است و انتظار می رود با تلاش کتابداران این شرایط حفظ شده و ارتقا یابد.
وی افزود: به منظور آشنایی اعضای انجمن با کتابخانه های عمومی شهرستان، جلسات انجمن به صورت دوره ای در کتابخانه های عمومی شهرستان برگزار خواهد شد.
در پایان رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان سلطانیه ضمن ابراز خرسندی از دیدگاه فرهنگی و اهمیت دادن فرماندار به مقوله کتاب و کتابخوانی، تعامل با دستگاه های فرهنگی شهرستان را از برنامه های سال جدید کتابخانه های عمومی بیان کرد.
 
تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.