اخبار شهرستان‌ها
1401/5/10 دوشنبه
با هدف ترویج سبک زندگی اسلامی ـ ایرانی و توسعه عدالت فرهنگی؛
طرح ملی «با هم بخوانیم» در کتابخانه محمدرضا روحانی شهرستان طارم اجرا می شود
پس از اجرای موفقیت آمیز طرح ملی «با هم بخوانیم» در بهمن ماه سال ۱۳۹۶ در یک صد کتابخانه، دومین دور از اجرای این طرحِ ملی از یکم مرداد ماه سال جاری در کتابخانه محمدرضا روحانی شهرستان طارم آغاز به کار کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، دومین دور از طرح ملی «با هم بخوانیم» ویژه مناطق محروم، با هدف گسترش عدالت در امر آموزش‌ فرهنگی و ترویج سبک‌زندگی ایرانی ـ اسلامی که از طریق مطالعه گروهی بر اساس یک سیر مطالعاتی هدفمند برای گروه سنی کودک و نوجوان تدارک دیده شده، از یکم مرداد ماه سال جاری در کتابخانه محمدرضا روحانی شهرستان طارم آغاز به کار کرد.
انتخاب کتاب‌های خواندنی و متنوع و تدوین فعالیت‌های جذاب علمی و عملی فرآیند خوانش کتاب را در این طرح بسیار لذّتبخش ساخته است.
کتابخانه محمدرضا روحانی شهرستان طارم برگزیده برای اجرای دور دوم طرح در مناطق محروم استان زنجان است. در جلسه اول طرح ملی «با هم بخوانیم»، برنامه های متنوعی همچون بلندخوانی، مسابقه پرسشنامه، پوستر خوانی، پوشه سازی و پذیرایی، توسط فرزانه حسنلو، مسئول کتابخانه محمدرضا روحانی با حضور اعضای فعال کتابخانه برگزار شد.
لازم به ذکر است، در تدوین سیر مطالعاتی به ۵ ساحت جهان‌بینی، اخلاق و هویت عالی انسانی، کارآمدی و توانمندی، علم و فکر، آگاهی و انقلابی‌گری توجه شده است.
 


تمام حقوق سایت محفوظ و متعلق به سازمان نهاد کتابخانه ها می باشد.