بيشتر
با ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا؛ ارائه خدمات کتابخانه ای به اعضای شهرستان های زنجان، ابهر و خرمدره تعطیل شد با ابلاغ ستاد ملی مبارزه با کرونا، ارائه خدمات کتابخانه ای به اعضاء کتابخانه های عمومی شهرستان های زنجان، ابهر و خرمدره از تاريخ 16 تيرماه به مدت يک هفته تعطیل اعلام شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان؛ با توجه به تصمیم ستاد ملی مبارزه با کرونا، ارائه خدمات کتابخانه ای به اعضاء کتابخانه های عمومی شهرستان های زنجان، ابهر و خرمدره از امروز دوشنبه 16 تیر به مدت يک هفته تعطیل اعلام شده است.
در بازه ی زمانی اعلام شده با توجه به حضور نداشتن اعضا و مراجعان و به منظور بهره‌گیری مناسب از زمان، کتابداران با حضور در کتابخانه اقدام به ساماندهی خدمات کتابخانه ای، ورود اطلاعات منابع در سامانه مدیریت کتابخانه‌ها، تکمیل پروفایل کتابخانه در سامانه مدیریت کتابخانه‌ها و... خواهند کرد.
معرفی کتابخانه و خدمات آن و ایجاد صفحات کتابخانه در فضای مجازی، اجرای طرح رف خوانی در کتابخانه‌های عمومی مطابق با زمان‌بندی ابلاغی، معرفی کتاب‌های جشنواره رضوی در فضای مجازی و...  به منظور ترویج و تشویق کاربران و اعضاء به شرکت در جشنواره کتاب‌خوانی رضوی و ادامه فعالیت‌های فرهنگی و ترویجی در فضای مجازی از جمله اقداماتی است که کتابداران با حضور در کتابخانه در این بازه ی زمانی انجام خواهند داد .
بيشتر
 [PageVisit]