بيشتر
با حضور فرماندار شهرستان خدابنده؛ نشست بررسی روند پیشرفت پروژه کتابخانه امام علی(ع) شهر قیدار برگزار شد فرماندار شهرستان خدابنده در نشست بررسی روند پیشرفت پروژه کتابخانه امام علی(ع) شهر قیدار بر ضرورت جذب اعتبارات لازم جهت تکمیل و افتتاح این پروژه در هفته دولت تأکید کرد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، نشست ویژه بررسی روند پیشرفت پروژه کتابخانه امام علی(ع) شهر قیدار به ریاست ایوب بیگدلی، فرماندار شهرستان خدابنده و با حضور محمدحسن عباسی، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خدابنده؛ سیدمهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان و پیمانکار پروژه کتابخانه امام علی(ع) شهر قیدار، روز یکشنبه ۸ تیرماه برگزار شد.
 

در این نشست فرماندار شهرستان خدابنده تاکید کرد: لازم است این پروژه مهم فرهنگی هرچه سریع تر تکمیل شده و در هفته دولت به بهره برداری برسد.
وی همچنین در خصوص تامین اعتبار مورد نیاز جهت اتمام این پروژه قول مساعد داد.
در ادامه جلسه سیدمهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده ضمن تقدیر از حمایت و مساعدت فرماندار شهرستان در خصوص تامین اعتبار مورد نیاز برای اتمام پروژه کتابخانه امام علی(ع) شهر قیدار، اظهار داشت: تمامی تجهیزات مورد نیاز خریداری و نسبت به جذب نیرو نیز اقدام شده است و امیدواریم که در هفته دولت شاهد افتتاح این کتابخانه باشیم.
 
موسوی همچنین از پیگیری های رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان و پیمانکار کتابخانه تقدیر کرد.
در پایان نشست، محمدحسن عباسی، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان خدابنده،جهت تکمیل پروژه خواستار تخصیص اعتبار ده میلیارد ریالی شد و اظهار داشت: با اختصاص این مبلغ پروژه تکمیل خواهد شد.
شایان ذکر است، این کتابخانه در زمینی به مساحت یک هزار و ۵۰۰ مترمربع با زیربنای ۸۵۰ مترمربع در دست ساخت است. کتابخانه امام علی (ع)، نخستین کتابخانه شهر قیدار است که پس از انقلاب احداث می‌شود.
 


 
بيشتر
 [PageVisit]