بيشتر
در پیامی مشترک انجام شد؛ دعوت شهردار و رئیس شورای شهر ارمغانخانه از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی شهردار و رئیس شورای شهر ارمغانخانه در پیامی مشترک از عموم مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، به مناسبت برگزاری دهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و با توجه به لزوم ترویج فرهنگ مطالعه در جامعه، یوسف ملایی، شهردار و ابراهیم عیوقی، رئیس شورای شهر ارمغانخانه در پیامی مشترک از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کردند. متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن ارحیم
امیرالمومنین علی علیه السلام فرمودند: هرکس با کتاب ها آرامش یابد، آسایش و راحتی از او سلب نمی شود.
برگزاری دهمین دوره جشنواره رضوی فرصتی مغتنم برای آشنایی عموم مردم علی الخصوص جوانان و نوجوانان با سیره و فرهنگ رضوی و پاسداشت ارزش های کریمان و کریمه اهل بیت عصمت و طهارت علیه السلام می باشد.
لذا اینجانبان ابراهیم عیوقی، رئیس شورای شهر ارمغانخانه و یوسف ملایی، شهردار شهر ارمغانخانه از مردم شریف و فرهنگ دوست شهر ارمغانخانه، پایتخت تعزیه ایران دعوت می کنیم تا با شرکت در این جشنواره معنوی ضمن عرض ارادت به آستان مقدس امام رضا علیه السلام از معارف ائمه اهل بیت (ع) بهره مند شوند.
          ابراهیم عیوقی                                                             یوسف ملایی
رئیس شورای شهر ارمغانخانه                                   شهردار شهر ارمغانخانه
 
بيشتر
 [PageVisit]