بيشتر

با معرفی نفرات برتر ملی و استانی صورت پذیرفت؛ مرتضی مهری، کتابدار کتابخانه مطهری صائین قلعه شهرستان ابهر برگزیده استانی پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» شد با معرفی نفرات برتر ملی و استانی، مرتضی مهری، کتابدار کتابخانه مطهری صائین قلعه شهرستان ابهر برگزیده استانی پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» شد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، مرتضی مهری، کتابدار کتابخانه مطهری صائین قلعه شهرستان ابهر از میان ۱۸۹ اثر نهایی پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» به عنوان برگزیده استانی انتخاب شد.
۱۸۹ برگزیده ملی و استانی پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» پس از بررسی و داوری از سوی نهاد کتابخانه‌های عمومی اعلام شد که ۲۴ اثر در بخش ملی و ۱۶۵ اثر نیز به عنوان برگزیدگان استانی هستند.
 
پویش «هر کتابدار یک کتابخوان» با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی پس از تعطیلی کتابخانه های عمومی سراسر کشور به دلیل جلوگیری از شیوع ویروس کرونا از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور برگزار شد.
در این پویش که کتابداران و سایر علاقه‌مندان با ارسال ویدئوهای کوتاه در پیام رسان سروش یک کتاب را به طور خلاصه معرفی و برای خواندن سایر علاقه‌مندان معرفی می‌کردند مرتضی مهری، کتابدار کتابخانه مطهری صائین قلعه شهرستان ابهر از میان آثار ارسالی حائز کسب رتبه استانی این پویش شد.
 
بيشتر
 [PageVisit]