بيشتر

به ریاست بخشدار؛ انجمن کتابخانه های عمومی بخش سجاسرود شهرستان خدابنده برگزار شد دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش سجاسرود شهرستان خدابنده در سال جاری به ریاست معاون بخشدار برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی بخش سجاسرود شهرستان خدابنده در سال ۹۸ به ریاست فاطمه شعبانی، بخشدار بخش سجاسرود؛ سیدمهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان خدابنده و سایر اعضای انجمن در کتابخانه عمومی حسین علم الهدی روستای دابانلو برگزار شد.

فاطمه شعبانی، بخشدار بخش سجاسرود در ابتدای جلسه ضمن اشاره به تقارن مبارک شروع سال تحصیلی، ‌ هفته دفاع مقدس و ماه محرم، گفت: باید فضای آموزشی را با یاد و خاطره شهدا و با پاسداری از حرمت خون شهدا، متبرک و عطرآگین سازیم.

وی با بیان اینکه شهدا و ایثارگران الگوهای از خودگذشتگی و مقاومت برای جوانان هستند، عنوان کرد: دانش آموزان امیدهای این انقلاب هستند. امید است به رشد، پیشرفت و بالندگی در عرصه های علمی برسند که این امر  جز با مطالعه  ودرس خواندن محقق نخواهد شد.

در ادامه شعبانی اظهار داشت: شایسته است کتابخانه های عمومی در راستای ترویج فرهنگ مطالعه در آغاز بازگشایی مدارس و تقارن آن با هفته دفاع مقدس به برگزاری نمایشگاه کتاب با موضوع دفاع مقدس اقدام کنند تا دانش آموزان و نسل جدید با سیره این شهدا آشنا شوند.

در ادامه موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده ارائه گزارش عملکرد برنامه های شاخص سال ۱۳۹۸ و وضعیت کتابخانه های عمومی بخش سجاسرود پرداخت.

همچنین موسوی به مقایسه وضعیت کتابخانه های عمومی بخش سجاسرود و بخش مرکزی اشاره و بیان کرد: بعد از بخش مرکزی، بیشترین کتابخانه در سطح شهرستان و بزرگ ترین کتابخانه از لحاظ مساحت و زیربنا در بخش سجاسرود قرار دارد.
بيشتر
 [PageVisit]