بيشتر


به مناسبت روز آتش نشانی صورت گرفت؛ بازدید رئیس اداره کتابخانه های عمومی خرمدره از ایستگاه آتش نشانی شهرستان به مناسبت ۷ مهر روز آتش نشانی و ایمنی، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان خرمدره از ایستگاه آتش نشانی این شهرستان بازدید و این روز را به پرسنل این مجموعه تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت هفتم مهر ماه روز آتش نشانی و خدمات ایمنی لیلاصباغی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خرمدره؛ فاطمه جلفایی، کارشناس اداری و مالی اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ضمن بازدید از سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی این شهرستان، با تقدیم لوح سپاس از زحمات پرسنل زحمتکش آتش نشان تقدیر کردند.

لیلاصباغی، در این دیدار ابراز امیدواری کرد سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی و پرسنل فداکار و زحمت کش آن همچون سنوات گذشته با حفظ آمادگی و تجهیزات روز و دانش بالا بتوانند خدمات مورد نیاز شهروندان را ارائه کنند.

وی با اشاره به اینکه مردم همواره قدردان تلاش، زحمات و از جان گذشتگی آتش‌نشانان هستند، گفت: سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی با بهره‌مندی از نیروهای با تجربه و حضور به‌موقع در صحنه حوادث، به نجات جان شهروندان در شرایط سخت می‌پردازند و این جای تقدیر و تشکر دارد.بيشتر
 [PageVisit]