بيشتر


به مناسبت هفته دولت انجام شد؛ دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان با مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان همزمان با هفته دولت، با نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی کتابخانه های عمومی استان زنجان، همزمان با هفته دولت و در راستای تکریم و دیدار با ایثارگران هشت سال دفاع مقدس، امیرعلی نیک بخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان با ابوالفضل عباسچیان، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان؛ یدالله عزت شوکتی، معاون نظارت مالی و رئیس خزانه معین امور اقتصادی و دارایی استان و مجتبی ندرلو از کارکنان ذیحسابی اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان دیدار و گفتگو کرد.

امیرعلی نیک بخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان در این دیدار ضمن تقدیر از ایثار و ازخود گذشتگی کارکنان ایثارگر مجموعه اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان در دوران هشت سال دفاع مقدس با اهدای لوح تقدیر از آنان قدردانی کرد.

وی در ادامه از ایثارگران به عنوان رزمندگان نظامی دیروز و رزمندگان اقتصادی امروز یاد کرد.
در این دیدار ابوالفضل عباسچیان، نماینده وزیر و مدیرکل امور اقتصادی و دارایی استان زنجان ضمن تشکر از حضور مدیرکل و همکاران کتابخانه های عمومی استان، در مجموعه اقتصاد دارایی و دیدار با ایثارگران این سازمان، اخلاق مداری و توجه به قانون را از ویژگی های بارز ایثارگران عنوان کرد.

شایان ذکر است، در پایان این دیدار با اهدای لوح تقدیر از مسئولان این مجموعه قدردانی شد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 45