بيشترمدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان در بازدید از کتابخانه عمومی سید افضل موسوی کتابخانه های عمومی نقش موثری در آگاه سازی و کاهش آسیب های اجتماعی دارند دکتر لطیفی مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان به همراه معاونین خود از کتابخانه عمومی سید افضل موسوی بازدید نمودند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان روز سه شنبه 31 خرداد با حضور در کتابخانه عمومی سید افضل موسوی، از بخشهای مختلف کتابخانه بازدید و ضمن گفتگو با مسوولین و کتابداران  از نزدیک با خدمات و غفالیتهای کتابخانه آشنا شدند.

دکتر لطیفی در این بازدید کتابخانه را محیطی لذت بخش توصیف کرده و اظهار داشتند: کتابخانه های عمومی به لحاظ ارتباط با طیف گسترده ای از مردم، نقش موثری در آگاه سازی افراد و نیز کاهش آسیب های اجتماعی دارند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان ضمن تقدیر از اجرای برنامه های متنوع در کتابخانه ها و تلاش در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی در بین شهروندان، از پیشنهاد اداره کل کتابخانه های عمومی استان برای معرفی کتاب در برنامه های مختلف شبکه اشراق صدا و سیمای مرکز زنجان استقبال کرده و خواستار برنامه ریزی در این راستا توسط کارشناسان صدا و سیما و کتابخانه های عمومی شدند.

در ادامه مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان نیز  ضمن تقدیر از همکاری خوب و تعامل سازنده صدا و سیمای مرکز زنجان در راستای معرفی برنامه های کتابخانه ها و تلاش در جهت ترویج فرهنگ کتابخوانی از طریق رادیو و تلوزیون، خواستار اطلاع رسانی گسترده برگزاری نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی شدند.

نیک بخش در این خصوص اظهار داشت: به مناسبت ايام فرخنده دهه كرامت و در راستای ترويج فرهنگ رضوي و گسترش فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، نهمین جشنوارة کتابخوانی رضوی از سری برنامه‌هاي هفدهمین جشنوارة بين‌المللي امام رضا(عليه‌السلام) همزمان با سراسر کشور در کتابخانه های عمومی استان زنجان نیز تا 28 خرداد ماه به دو شکل مکتوب و الکترونیکی با 12 عنوان کتاب برگزار می شود.

نیک بخش تصریح کرد:علاقمندان جهت دریافت امانی کتابهای مسابقه به کتابخانه های عمومی استان زنجان و همچنین برای شرکت در مسابقه و دریافت فایل PDF کتابها به سامانه ویژه جشنواره به نشانی  www.razavi.iranpl.ir مراجعه نموده و  علاوه بر ارسال آثار از طریق الکترونیک،  آثار مکتوب خود را به نزدیک‌ ترین کتابخانه عمومی محل زندگی شان تحویل دهند.

در ادامه دکتر  لطیفی مدیر کل صدا و سیمای مرکز زنجان به همراه معاونین خود از بخشهای مختلف کتابخانه عمومی سید افضل موسوی زنجان بازدید و در گفتگو با مسوولین و کتابداران کتابخانه با خدمات و فعالیتهای کتابخانه آشنا شدند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 50