بيشتر
به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛ دیدار مدیرکل کتابخانه های عمومی با فرمانده انتظامی استان زنجان امیرعلی نیک بخش به منظور تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از زحمات نیروی انتظامی در ترویج فرهنگ کتابخوانی با سردار رحیم جهانبخش، فرمانده انتظامی استان زنجان دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، امیرعلی نیک بخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان با حضور در ستاد فرماندهی زنجان روز یکشنبه ۱۴ مهرماه ۹۸، با سردار رحیم جهانبخش، فرمانده انتظامی استان زنجان دیدار و گفتگو کرد.

نیک بخش ضمن تشکر از زحمات نیروی انتظامی و تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده انتظامی استان زنجان و همکاران وی، با اشاره به همکاری فرماندهی انتظامی استان در ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی، گفت: برگزاری برنامه های فرهنگی، برگزاری کلاس های آموزشی برای اعضای کتابخانه ها پیرامون موارد امنیتی و پیشگیری از آسیب های اجتماعی از جمله اقداماتی است که با تعامل کتابخانه های عمومی و نیروی انتظامی، در حال اجرا است.

در ادامه رحیم جهانبخش، فرمانده انتظامی استان ضمن تشکر از حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی، گفت: کتاب و کتابخوانی یکی از بهترین وسیله های پیشگیری از آسیب های اجتماعی در تمام عرصه ها است.

جهانبخش در ادامه افزود: فرهنگ سازی از سنین پایین، در زمینه هایی مثل قوانین راهنمایی و رانندگی، مواد مخدر و ... باید انجام شود و یکی از بهترین مکان ها برای انجام این کار، کتابخانه های عمومی است.

شایان ذکر است، مدیرکل کتابخانه های عمومی و هیات همراه با حضور بر مزار شهدای گمنام با آرمان های امام راحل و شهدا، تجدید میثاق کردند.

بيشتر
 [PageVisit]