بيشتر
7

4

6

3

2

5

1
بازدید سرزده استاندار زنجان از کتابخانه عمومی سهروردی زنجان دکتر حقیقی استاندار زنجان به طور سر زده از کتابخانه عمومی سهروردی بازدید نموده و با اعضای کتابخانه گفتگو کردند

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، استاندار زنجان عصر روز چهارشنبه 11 اردیبهشت از کتابخانه عمومی سهروردی بازدید و با کتابداران و اعضای کتابخانه در مورد خدمات و فعالیتهای کتابخانه به گفتگو پرداختند.

دکتر حقیقی در این بازدید ، ضمن دیدار با اعضاء و کتابداران کتابخانه، از بخشهای مختلف کتابخانه سهروردی بازدید و در گفتگو با اعضای کتابخانه، ضمن اشاره به اهمیت کتاب و کتابخوانی در افزایش آگاهی و توسعه فرهنگی و اجتماعی جوامع ، بر اهمیت استفاده از کتابخانه در علم اندوزی و ارتقای آگاهی تاکید نمودند.

استاندار زنجان در این  بازدید همچنین بر تقویت بخش کمک درسی کتابخانه ها و افزایش منابع مورد نیاز دانش آموزان  و نیز تشکیل جلسات کاربردی در راستای برنامه های کتابخانه ها با حضور مسوولین تاکید کردند.

خانم نجفلو مسوول کتابخانه عمومی سهروردی نیز در این بازدید و در پاسخ به سوالات استاندار زنجان، توضیحاتی در خصوص فعالیتها و برنامه های کتابخانه عمومی سهروردی در راستای غنی سازی اوقات فراغت شهروندان ارایه نمودند.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 118