بيشتر
به همت کتابرسان سیار شهرستان زنجان؛ نشست کتاب‌خوان مدرسه ای در روستای خشکرود با محوریت نهمین جشنواره رضوی برگزار شد کتابرسان سیار شهرستان زنجان با حضور در مدرسه روستای خشکرود، نشست کتاب‌خوان مدرسه ای با محوریت نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان، چهارمین نشست کتاب‌خوان مدرسه ای کتابرسان سیار شهرستان زنجان در محل روستای خشکرود برگزار شد.

حسین احمدی، مسئول کتابرسان سیار ضمن اشاره به برنامه ها و فعالیت های کتابخانه های عمومی به ویژه کتابرسان سیار، بیان داشت: نشست های کتاب‍خوان کتابخانه ای و مدرسه ای بخشی از این فعالیت هاست که هر ماه به منظور اشتراک گذاری کتاب های خوانده شده و با هدف ترویج و تبلیغ مطالعه در قالب معرفی کتاب برگزار می شود.

احمدی در ادامه با اشاره به برگزاری  نهمین دوره  جشنواره کتابخوانی رضوی را که در راستای ترویج فرهنگ کتابخوانی و نهادینه کردن سیره رضوی به منظور معرفی ابعاد شخصیتی و علمی ائمه اطهار علیهم السلام و بویژه امام رضا (ع) در حال برگزاری است، مهمترین رویداد فرهنگی نهاد کتابخانه های عمومی در چهار سال گذشته دانست و افزود: این مسابقات به دو شکل مکتوب و اینترنتی، نقاشی و پویش مجازی در بخش‌های متنوع خانوادگی و فردی برای تمامی مقاطع سنی در حال برگزاری است و انتظار می رود همه اقشار مختلف در روستای خشکرود در مسابقه شرکت کنند.

مسئول کتابخانه سیار شهرستان زنجان منابع نهمین جشنواره رضوی در مدرسه روستای خشکرود، معرفی و برگه های مسابقه نقاشی در بین علاقه مندان توزیع شد.گفتنی است، در این برنامه کتاب «امام رضا(ع)» نوشته زهرا عبدی برای حاضرین بلندخوانی شد. این برنامه با استقبال دانش آموزان همراه بود.

بيشتر
 [PageVisit]