بيشتربه مناسبت روز خبرنگار؛ مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان از دفتر روزنامه «جمهوری اسلامی» و خبرگزاری «ایرنا» بازدید کرد مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان به مناسبت روز خبرنگار از دفتر روزنامه «جمهوری اسلامی» و دفتر نمایندگی خبرگزاری «ایرنا» بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های استان زنجان، امیرعلی نیک‌بخش، مدیر کل اداره کتابخانه های عمومی استان زنجان در این بازدید ضمن خداقوت به خبرنگاران خبرگزاری ایرنا و روزنامه جمهوری اسلامی، به اهمیت نقش خبرنگاران و مطبوعات در پیگیری مشکلات مردم پرداخت و گفت: مطبوعات چشم و گوش مردم هستند و خبرنگاری تنها شغل نیست؛ هنر، عشق، طلوع حقیقت و بیان لبهای خاموش کسانی است که نمی توانند بگویند و فریادشان بی صد است تا قلم بهانه ای شود برای افکار جویندگان حقیقت در اقیانوس پر تلاطم واژگان که جسورانه حق را جست و جو می کنند. و باید نقاط ضعف را با حفظ حرمت ها بیان کنند، چراکه قانون این را دیده و نظام هم پذیرفته است.وی افزود: بی شک شهرستان زنجان با دارا بودن شرایط و ظرفیت های مطلوب در بخش های مختلف می تواند با همت و مشارکت مردمی نیازهای اقتصادی ، اجتماعی و فرهنگی را مرتفع و مسیر توسعه را دنبال نماید که این امر نیازمند نقش آفرینی اصحاب رسانه و آگاهی بخشی این قشر زحمت کش به منظور تحلیل و انعكاس موانع و مشکلات موجود در مسیر توسعه و بالندگی شهرستان است.

مدیر کل کتابخانه های عمومی استان زنجان با بیان اینکه در حوزه کتاب و کتابخوانی آماده پذیرش پیشنهادات خبرنگاران هستیم، افزود: تمام تلاش خود را در جهت کاهش مشکلات را داریم.

وی خطاب به خبرنگاران، اظهار کرد: اینکه با همه کاستی ها و سختی ها عرصه خبر را در استان حفظ کردید و تولید اثر می کنید، جای تقدیر دارد.بيشتر
 [PageVisit]