بيشتر
با صدور پیامی؛ پیام تبریک مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان به مناسبت عیدغدیرخم مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان طی پیامی فرارسیدن عیدغدیرخم را به تمامی همکاران و کتابداران استان زنجان تبریک گفت.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان طی پیامی فرا رسیدن عید سعید غدیر خم را تبریک گفت.

متن پیام امیرعلی نیک بخش به شرح زیر است:

بسمه تعالی

همکاران محترم

باسلام؛

فرا رسیدن هجدهم ذی الحجه، عیـد سعیـد غدیـرخـم، هنگامه طلوع امامت از آسمان نبوت، عید اکمال دین و اتمام نعمت را صمیمانه تبریک عرض می کنم.

آن روز در حجـة الوداع، پیامبر عظیـم الشأن اسلام در واپسین روزهای عمر پر برکت خـود، جمعیت عظیمـی از مسلمیـن را گرد آورد تا حجت را بر مسلمین تمام نماید.آن حضرت دستان فخـر دو عالـم، مولای متقیان حضـرت علـی (ع)، عصاره تعبد و تقوی را بالا برد و از همه خواست پس از ایشان، در سایه ولایت علـی (ع) ولـی مؤمنان، الگوی عـدالت و ایمـان و اسوه شجاعت و معرفت، در مسیر متعالی دین مبین اسلام گام بردارند.

" ضمـن تبـریک ایـن عیـد بـزرگ به همـه شـما همکاران گــرامـی و آرزوی طـول عمـرحضرت آیت ا...خامنه ای ولی فقیه زمان، آرزو می کنم توفیق آن را داشته باشیم از واقعه عظیـم غدیرخـم و این عیـد بزرگ در جهت تقویت ارزش های دین مبین اسلام و برای شکوفایی هرچه بیشتر جامعه اسلامی، آموزه های لازم را فرا بگیریم.

امیرعلی نیک بخش

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان زنجان

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 42