بيشتر

با اجرای برنامه‌های متنوع فرهنگی انجام شد؛ گرامیداشت «هفته دولت و دهه امامت و ولایت» در کتابخانه‌های عمومی شهرستان ماهنشان با محوریت گرامیداشت «هفته دولت و دهه امامت و ولایت»، کتابخانه‌های عمومی شهرستان ماهنشان با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی پذیرای اعضای کتابخانه‌ها و علاقه‌مندان به کتاب و کتابخوانی شدند.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، با محوریت گرامیداشت «هفته دولت و دهه امامت و ولایت»، کتابخانه‌های عمومی شهرستان ماهنشان با برگزاری برنامه‌های متنوع فرهنگی همچون نمایشگاه کتاب، نشست‌جمع خوانی، معرفی کتاب، کارگاه‌ نقاشی، قصه‌گویی، نشست‌کتاب‌خوان و ده‌ها برنامه دیگر ایام شهادت شهیدان رجایی و باهنر، هفته دولت و دهه امامت و ولایت را گرامی داشتند.

 

برگزاری نشست کتاب‌خوان با حضور اعضای کودک و نوجوان در کتابخانه آیت اله موسوی پری

به همت خانم حسن خانی، مسئول کتابخانه آیت اله موسوی نشست کتاب‌خوان با موضوع «دهه امامت و ولایت» در روستای پری شهرستان ماهنشان برگزار شد.

 جمع خوانی کتاب در کتابخانه آیت اله موسوی روستای پری شهرستان ماهنشان

جمعی از اعضای نوجوان کتابخانه عمومی آیت اله موسوی روستای پری شهرستان ماهنشان به مناسبت هفته دولت گرد هم آمدند و به جمع خوانی کتاب «سه شهید» نوشته حمیدداودآبادی پرداختند.
 

قصه گویی کتاب برای کودکان در کتابخانه آیت اله موسوی شهرستان ماهنشان برگزار شد

به همت کتابخانه عمومی آیت اله موسوی و با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان، برنامه قصه گویی به مناسبت «هفته دولت» از کتاب «خدا در این قصه ها» نوشته مسلم گریوانی در روستای پری شهرستان ماهنشان برگزار شد.
 

جمع‌خوانی کتاب در محل امامزاده علمدار روستای پری

به همت کتابخانه عمومی آیت اله موسوی، جمع خوانی کتاب «پیام غدیر» گردآورنده کتابخانه تخصصی امیر المومنین علی (ع)‏ به مناسبت «جشن غدیر» با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوانان روستای پری معرفی و جمع‌خوانی شد.
 

جمع خوانی کتاب «خطبه غدیر» در محل امامزاده علمدار روستای پری شهرستان ماهنشان

جمعی از اعضای نوجوان کتابخانه عمومی آیت اله موسوی روستای پری شهرستان ماهنشان گرد هم آمدند و به جمع خوانی کتاب «خطبه غدیر(خطبه پیامبر(ص) در غدیرخم)» ترجمه محمدظریف پرداختند.
  برگزاری نمایشگاه کتاب در کتابخانه عمومی شهید رجایی شهرستان ماهنشان

با موضوع گرامیداشت «هفته دولت» از منابع موجود کتابخانه
 

برگزاری نمایشگاه کتاب در کتابخانه عمومی شهید رجایی شهرستان ماهنشان

با موضوع گرامیداشت «دهه امامت و ولایت» از منابع موجود کتابخانه
 

کتابخانه شهید رجایی شهرستان ماهنشان میزبان نشست تخصصی کتاب‌خوان با موضوع ازدواج شد

نشست تخصصی کتاب‌خوان با موضوع ازدواج به همت کتابخانه عمومی شهیدرجایی در شهرستان ماهنشان برگزار شد.
  قصه گویی کتاب برای اعضا کودک و نوجوان در کتابخانه شهید رجایی شهرستان ماهنشان برگزار شد

به همت کتابخانه عمومی شهید رجایی و با حضور جمعی از اعضا کودک و نوجوان، برنامه قصه گویی از کتاب «برکه آفتاب» نوشته ناصر نادری در شهرستان ماهنشان برگزار شد.
 

مسابقه نقاشی در کتابخانه شهیدرجایی شهرستان ماهنشان

با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان کتابخانه شهیدرجایی، مسابقه نقاشی با موضوع «دهه امامت و ولایت» در کتابخانه عمومی شهیدرجایی برگزار شد.
 

 کارگاه تهیه روزنامه دیواری در کتابخانه شهیدرجایی شهرستان ماهنشان

برگزاری مسابقه روزنامه دیواری در دهه امامت و ولایت و با هدف ایجاد شور و نشاط بین اعضای کودک و نوجوان در کتابخاه شهید رجایی شهرستان ماهنشان برگزار شد.
 

 جمع‌خوانی کتاب در کتابخانه عمومی شهدا شهر دندی شهرستان ماهنشان

به همت کتابخانه عمومی شهدا، جمع خوانی کتاب« زیباترین عید» نوشته سیدمحمدمهاجرانی با حضور جمعی از اعضای کودک و نوجوان شهر دندی معرفی و جمع‌خوانی شد.
 

ایستگاه نقاشی در کتابخانه عمومی شهدا شهر دندی برگزار شد

با حضور علاقمندان به کتاب و کتابخوانی، ایستگاه نقاشی و نمایشگاه کتاب در محل پارک عمومی با موضوع دهه امامت و ولایت در کتابخانه عمومی شهدا شهر دندی برگزار شد.
 

 کتابخانه عمومی شهدا شهر دندی با حضور اعضای بزرگسال میزبان نشست ادبی با محوریت «دهه امامت و ولایت» شد

نشست ادبی با موضوع «دهه امامت و ولایت» به همت کتابخانه عمومی شهدا در شهر دندی شهرستان ماهنشان برگزار شد.
 

کتابخانه کتابرسان سیار  شهرستان ماهنشان با حضور اعضا کودک و نوجوان میزبان نشست کتاب‌خوان با موضوع دهه امامت و ولایت شد
 بيشتر
 [PageVisit]