بيشتر

به منظور ترویج فرهنگ کتابخوانی انجام شد؛ دیدار رئیس کتابخانه های عمومی ابهر با فرماندهی انتظامی شهرستان عبدالحسین بختیاری به منظور تبریک هفته نیروی انتظامی و تقدیر از زحمات نیروی انتظامی در ترویج فرهنگ کتابخوانی با داود مرسلی، فرمانده انتظامی شهرستان ابهر دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، شنبه ۱۳ مهرماه ۹۸، عبدالحسین بختیاری، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر با حضور در ستاد فرماندهی با سرهنگ داودمرسلی، فرمانده انتظامی شهرستان ابهر دیدار و گفت و گو کرد.

در ابتدای این دیدار عبدالحسین بختیاری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ابهر ضمن تبریک هفته نیروی انتظامی به فرمانده انتظامی شهرستان ابهر و همکاران وی که شبانه روز برای تأمین امنیت کشور به ویژه شهرستان ابهر تلاش می کنند، اظهار داشت: خانواده نیروی انتظامی ظرفیت بسیار خوبی در ترویج و فرهنگ سازی و تشویق مردم به دانایی و مطالعه است.

در ادامه این دیدار تفاهمنامه همکاری مشترک در خصوص برنامه های فرهنگی، برگزاری کلاس های آموزشی پیشگیری از آسیب های اجتماعی و ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی با استفاده از امکانات نیروی انتظامی و کتابخانه های عمومی بررسی شد.

سرهنگ داود مرسلی، فرمانده انتظامی شهرستان ابهر با تاکید بر اهمیت کتاب و کتابخوانی، اظهار داشت: ارتقای فرهنگ عمومی جامعه، کاهش آسیب های اجتماعی، رشد و پیشرفت فرهنگی و اقتصادی جامعه در گرو نهادینه شدن کتاب و کتابخوانی در خانواده ها است.

در پایان این دیدار مقرر شد کارکنان نیروی انتظامی و خانواده آنان به مناسبت هفته نیروی انتظامی با تخفیف ۵۰ درصد عضو کتابخانه های عمومی شوند.

بيشتر
 [PageVisit]