بيشتر


با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی؛ نشست مشترک اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان و شرکت خالص سازان روی با هدف ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی نشست مشترکی بین اداره کل کتابخانه های عمومی استان و شرکت خالص سازان روی زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، نشست مشترک اداره کل کتابخانه های عمومی با شرکت خالص سازان روی روز سه شنبه 18 تیر با حضور امیرعلی نیک بخش، مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، یوسف مرادلو، مدیرعامل شرکت خالص سازان روی در سالن جلسات شرکت خالص سازان برگزار شد.

مدیرکل کتابخانه های عمومی استان در این نشست ضمن قدردانی از فعالیت های مجموعه شرکت خالص سازان روی در زمینه ترویج کتاب و کتابخوانی و اهدای کتاب به کتابخانه های گفت: خرسندیم که کتابخانه شرکت خالص سازان روی خدمات فرهنگی به پرسنل علاقه مند به کتاب و کتابخوانی ارائه می دهد.

وی در ادامه به عضویت 8 درصدی مردم استان زنجان در کتابخانه ها اشاره کرد و گفت: اداره کل کتابخانه های عمومی در راستای ارتباط هر چه بیشتر اقشار مختلف مردم برنامه های متنوعی را در کتابخانه ها اجرا می نماید.

در ادامه مرادلو، مدیرعامل شرکت خالص سازان روی گزارش کوتاهی از برنامه های فرهنگی و ترویجی شرکت خالص سازان ارائه داد و از تلاش های صادقانه اداره کتابخانه های عمومی استان در برگزاری برنامه های فرهنگی تشکر و قدردانی نمود و افزود: کتابخانه‌های عمومی به عنوان بزرگ ترین مجموعه فرهنگی استان از لحاظ گستره فعالیت‌ها و تنوع خدمات، مجموعه تاثیرگذاری در حوزه فرهنگ استان زنجان هستند  و آمادگی شرکت خالص سازان را در حمایت از نویسندگان کتاب، اهدای کتاب به کتابخانه های عمومی، برگزاری مشترک نشست های کتابخوان، مسابقات کتابخوانی و ... اعلام نمود و افزود: همکاری‌های این دو مجموعه باید افزایش یابد و شرکت خالص سازان روی از برنامه‌های کتابخانه‌های عمومی استان حمایت و پشتیبانی خواهد کرد.

وی با بیان اینکه بزرگ ترین آفت بشر آگاهی کم و بی اطلاعی است و کتابخوانی نقش موثری در ارتقای توسعه فرهنگی جوامع دارد به اهمیت کتاب های الکترونیکی و صوتی در ترویج کتابخوانی و نیز گرایش افراد به منابع الکترونیکی اشاره نمود و اظهار داشت: شرکت خالص سازان روی آمادگی خود را در زمینه تبدیل کتاب ها به فایل صوتی اعلام می دارد.  

شایان ذکر است در پایان بازدید تعدادی کتاب به کتابخانه شرکت خالص سازان اهداء و با اهداء لوح سپاس توسط مدیرکل کتابخانه های عمومی استان از زحمات و تلاش های مجموعه شرکت خالص سازان روی در راستای ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی تقدیر شد.
 

ضمناً در پایان نشست نیز از بخش های مختلف شرکت خالص سازان از نزدیک بازدید به عمل آمد.   
 بيشتر
 [PageVisit]