بيشتر


به همت اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان خرمدره؛ نشست هم اندیشی اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان خرمدره با مدیران ادارات این شهرستان رئیس کتابخانه های شهرستان خرمدره در دیدار با مدیران ادارات این شهرستان گفت: با مشارکت نهادهای فرهنگی، سعی برآن است که کتاب از طریق رابطان کتاب در سطوح مختلف به ویژه در عرصه کتابخوانی دسترس پذیرتر گردد.

به گزارش روابط عمومی اداره کتابخانه های عمومی استان زنجان، نشست هم اندیشی اداره كتابخانه هاي عمومي شهرستان خرمدره با هدف گسترش فرهنگ مطالعه، کتابخوانی رضوی و طرح رابطین کتاب با مدیران ادارات این شهرستان برگزار شد

جلسه هماهنگی با حضور کاظمی، معاون فرماندار و کاظم زاده، رئیس دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی

در این نشست که به ریاست کاظمی، معاون فرماندار و با حضور کاظم زاده، رئیس دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی، صباغی، رئیس کتابخانه های شهرستان خرمدره و سایر اعضا در سالن جلسات فرمانداری برگزارگردید.

در این جلسه معاون فرماندار، عزیزی را به عنوان رابط کتاب این اداره معرفی نمود و بر ضرورت همکاری در راستای توسعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی تاکید داشت ایشان همچنین در خصوص تشویق کارمندان کتابخوان اعلام آمادگی نمود.

در ادامه صباغی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان با تشکر از فرمانداری و اعضای جلسه سخنان خود را با موضوع ترویج کتابخوانی و تبیین نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و وظایف رابطان کتاب ادارات ارائه نمود.و به مسوول دفتر نماینده مجلس شورای اسلامی پیشنهاد کرد تا در خصوص بازدید نماینده محترم مجلس شورای اسلامی از کتابخانه های عمومی شهرستان را هماهنگ نماید.

جلسه مشترک با حضور کریمی، معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان خرم دره

کریمی، معاون شبکه بهداشت و درمان اظهار داشت: فعالیت ما در حوزه سلامت علاوه بر بحث پیشگیری، در حوزه فرهنگ کتابخوانی، مسائل فرهنگی و ورزشی باید فعالیت داشته باشد و مراکز بهداشتی از کتاب، نشریات و روزنامه های محلی برای ارتقاء آگاهی جامعه بهره مند گردد. وی در ادامه اشاره به آمادگی شبکه بهداشت و درمان جهت راه اندازی ایستگاه مطالعه در سه مرکز بهداشتی افزود: این مراکز در زمینه برنامه های فرهنگی بویژه کتاب و کتابخوانی و همکاری و مشارکت موثر خود را اعلام می دارد.

صباغی، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان خرمدره با تشکر از همکاری شبکه بهداشت و درمان در اجرای طرح سنجش فشارخون، ابتدا وظایف رابط فرهنگی را تبیین نمود و بیان داشت: هر اداره می تواند کد اختصاصی برای شرکت در جشنواره اخذ نماید و با حمایت مدیر آن اداره در اهدای جوایز، اسامی برندگان بطور ویژه از آن اداره معرفی می گردند .

 در پایان حیدری، کارشناس محترم بهداشت و درمان به فعالیت های شاخص در حوزه ترویج مطالعه در رستوران های شهر، مطب ها و پارک ها اشاره نمود و خواستار حمایت از فعالیت های مردمی شد و اظهار داشت: استفاده از بیلبورد شهری  برای ترویج کتابخوانی می تواند درتوسعه فرهنگ مطالعه بسیار موثر باشد.

جلسه مشترک با حضور خانمحمدی، رییس اداره پست شهرستان خرمدره

 

در این جلسه خانمحمدی، رییس اداره پست شهرستان خرمدره عنوان کرد: طرح رابطین کتاب یک طرح عالی می باشد که در آینده نزدیک شاهد نتایج خوب آن خواهیم بود و با راه اندازی این طرح در محله ها، مساجد و علی الخصوص مدارس فعال و پررنگ می شود و امیدواریم بتوانیم با همکاری و مشارکت موثر در برنامه های فرهنگی بویژه کتاب و کتابخوانی به توسعه دست یابیم.

صباغی، رئیس کتابخانه های شهرستان خرمدره با تشکر از همکاری صمیمانه اداره پست در رساندن به موقع مرسولات پستی، اظهار کرد: کد اختصاصی برای شرکت در جشنواره رضوی ویژه کارکنان اداره پست می تواند انگیزه شرکت در جشنواره بسیار موثر باشد و با حمایت اداره پست در اهدای جوایز ، اسامی برندگان بطور ویژه از آن اداره معرفی گردد.

جلسه هم اندیشی با حضور ابراهیمی، ریاست محترم اداره منابع آب شهرستان خرم دره

جلسات هم اندیشی با موضوع گسترش فرهنگ کتابخوانی با حضور ابراهیمی، ریاست اداره منابع آب شهرستان خرم دره، گنج خانلو، ریاست اداره آب روستایی شهرستان خرم دره، وقفچی، ریاست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خرم دره برگزارشد. در این جلسات ابتدا صباغی، مسوول اداره کتابخانه های عمومی شهرستان نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی و طرح رابطان کتاب را تبیین نمود و بیان داشت در این طرح سعی برآن است که کتاب از طریق رابطان کتاب دسترس پذیرتر گردد. و ادارات فوق الذکر از برنامه های ترویج کتابخوانی استقبال نمودند و برای برگزاری نشست های کتابخوان اعلام آمادگی کردند.
 جلسه هم اندیشی با حضور گنج خانلو، ریاست اداره آب روستایی شهرستان خرم دره

جلسه هم اندیشی با حضور وقفچی، ریاست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان خرم دره
 

بيشتر
 [PageVisit]