بيشتر
با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان؛ جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده تشکیل شد. جلسه شورای اداری کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان با هدف بررسی وضعیت کتابخانه های شهرستان در زمینه شاخص های موجود تشکیل شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، جلسه شواری اداری کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده روز یکشنبه 19 خرداد ماه در کتابخانه عمومی فجر با حضور امیرعلی نیک بخش؛ مدیرکل کتابخانه های استان زنجان، سیدمهدی موسوی؛ رئیس کتابخانه های شهرستان زنجان، مسئولین و کتابداران برگزار شد.

در ابتدای این جلسه نیک بخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی استان با بررسی عملکرد همکاران در جهت اجرا و پیشبرد اهداف از پیش تعیین شده را رضایت بخش دانست و به اقدامات انجام شده در هشتمین دوره این جشنواره اشاره کرد و گفت: در سال گذشته میزان مشارکت مردم خدابنده افزایش داشت و مشارکت گسترده مردم فرهنگ دوست این شهرستان در این مسابقه فرهنگی قابل تقدیر است.

و اظهار داشت: نهمین جشنواره ملی کتابخوانی رضوی بزرگ ترین مسابقه کتابخوانی در سطح کشور است و باید از ظرفیت‌های تمامی دستگاه‌های اجرایی استان در این زمینه استفاده شود. گام برداشتن برای برگزاری جشنواره رضوی توفیق الهی است و در سال جاری نیز تلاش بر این است تا مشارکت حداکثری را در بخش سازمان‌ها، دستگاه‌های اجرایی و مسئولان در سطح استان و شهرستان ها داشته باشیم و اداره کل کتابخانه های عمومی استان تلاش خواهد کرد با همکاری ادارات شهرستان ها و کتابخانه های استان برنامه های فرهنگی مناسبی در این راستا اجرا کند.

وی ادامه داد: شایسته است از طریق تعامل و ارتباط تنگاتنگ با ادارات و سازمان ها در نهمین جشنواره کتابخوانی رضوی بتوانیم علاوه بر انجام وظایف دینی و ملی خود، بیشترین بهره را برای معرفی و ارائه خدمات کتابخانه ها و جذب اعضا ببریم.

مدیرکل کتابخانه های عمومی در پایان جلسه از تلاش‌های آقای رسولخانی، کتابدار و مسئول کتابخانه عمومی مرحوم رسولخانی روستای بلگشیر در راستای ترویج کتاب و کتابخوانی و عملکرد  یکساله کتابخانه با اهدای لوح تقدیر تجلیل کرد.

بيشتر
 
تعداد بازديد اين صفحه: 91