1395/6/17 چهارشنبه

کتابخانه هدایت روستای بوغداکندی واقع در ساختمان دهیاری این روستا که به عنوان فضای مازاد به اداره کل کتابخانه های عمومی واگذار گردیده پس از تجهیز و تعمیر توسط اداره کل کتابخانه های عمومی استان در دهه فجر سال 94 با زیر بنای 100 متر مربع و بخش های مختلفی مانند بخش کودک،مخزن کتاب،نشریات،اینترنت،و سالن مطالعه افتتاح و به بهره برداری رسید ودر حال حاضر دارای 250 عضو فعال میباشد.کتابخانه هدایت با در اختیار گذاشتن منابع اطلاعاتی متنوع از قبیل کتاب ها ،نشریات،کتب ویژه کودکان و روزنامه پاسخگوی نیاز اطلاعاتی مراجعان می باشد.
بخش مخزن :
این بخش از کتابخانه مهمترین بخش از لحاظ منابع محسوب می شود که با دارا بودن 2300 نسخه کتاب در اختیار اعضای کتابخانه می باشد.
بخش امانت :
در دسترس قرار دادن منابع تمدید و رزرو و امانت کتاب از کارکردهای بخش امانت می باشدتعداد امانت کتب به هر عضو 5 جلد، مدت امانت هر کتاب 14 روز که با مراجعه حضوری یا تماس تلفنی با کتابخانه به مدت 14 روز قابل تمدید می باشد.
بخش اینترنت :
کتابخانه هدایت مجهز به اینترنت پر سرعت  ADSL جهت استفاده اعضای کتابخانه و مراجعین با کمترین هزینه می باشد.
بخش کودک :
در این بخش بالغ بر 800 نسخه کتاب ویژه کودکان همراه با نشریات در اختیار مراجعین محترم می باشد .جلسات قصه گویی ،جمع خوانی ،مسابقات نقاشی،روزنامه دیواری،کاردستی، خلاصه نویسی ..از فعالیت های این بخش می باشد.
بخش نشریات :
در بخش نشریات حدود 30 عنوان نشریه بعد از ثبت و آماده سازی در اختیار اعضا قرار می گیرد.

سالن مطالعه :
این بخش با فضایی در حدود 27 مترمربع و گنجایش 16 صندلی در اختیار مراجعه کنندگان می باشد.

مدارک مورد نیاز جهت عضویت
1- تکمیل فرم تقاضای عضویت
2-ارائه یک قطعه عکس 3x4 جهت اسکن
3 پرداخت حق عضویت سالانه به مبلغ 10000 ریال
4-پرداخت هزینه صدور کارت به مبلغ 5000 ریال
 
تلفن : 02432347330