فهرست

فراخوان

روستاها و عشایر دوستدار کتاب
به مناسبت ماه مبارک رمضان و گرامیداشت مقام معلم؛

مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «آزادی معنوی» در زنجان برگزار می‌شود

به همت اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان زنجان و بنیاد شهید و امور ایثارگران استان، مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «آزادی معنوی» نوشته شهید استاد مرتضی مطهری در سطح ملی برگزار می‌شود.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، به مناسبت ماه مبارک رمضان و با هدف نکوداشت روز معلم، مسابقه کتابخوانی با محوریت کتاب «آزادی معنوی» نوشته شهید استاد مرتضی مطهری به همت این اداره‌کل و با همکاری بنیاد شهید و امور ایثارگران استان زنجان در سطح ملی برگزار می‌شود.
زمان ثبت نام و شرکت در این مسابقه، ۲۵ فروردین ماه مصادف با اول ماه مبارک رمضان تا پایان ماه مبارک رمضان است. در پایان به مناسبت چهل و دومین سالگرد شهادت شهید مطهری، به ۴۲ نفر از برندگان جوایز نفیسی اهدا خواهد شد.
شرکت در این مسابقه برای عموم علاقه‌مندان در تمامی گروه‌های سنی آزاد است. مسابقه به صورت آنلاین از طریق سامانه مسابقات الکترونیک کتابخوانی نهاد به نشانی   www.samakpl.ir  برگزار می‌شود.
گفتنی است، کتاب «آزادی معنوی» نوشته استاد شهید مرتضی مطهری، توسط انتشارات صدرا، به چاپ رسیده است. این کتاب مجموعه‌ای است مشتمل بر پانزده سخنرانی از استاد شهید است که موضوع آن‌ها مسائل معنوی و مربوط به خودسازی و تزکیه نفس است. مطالب کتاب در هشت فصل مرتب شده است و هر فصل شامل یک یا چند سخنرانی است. تاریخ و مکان ایراد هر سخنرانی در ابتدای فصل ذکر شده است. علاقه‌مندان می‌توانند نسخه الکترونیک کتاب را از تارنمای نوید شاهدhttp://zanjan.navideshahed.comیا سامانه سماکwww.samakpl.ir  دریافت کنند.
 عكس های مرتبط :