فهرست

اخبار برگزيده

طی نشستی مشترک صورت گرفت؛

دیدار مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان با مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان زنجان

محمد رضاخانی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان دیدار و در خصوص مسائل فرهنگی تبادل نظر کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، محمد رضاخانی، مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، روز یکشنبه مورخ 17/02/1402 طی نشستی مشترک با مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان زنجان دیدار و گفت و گو کرد.
رضاخانی با بیان اینکه جشنواره رضوی از جمله برنامه های شاخص فرهنگی سالانه در سطح ملی و استانی است، گفت: اداره کل کتابخانه های عمومی از برگزاری مشترک این جشنواره با مدیریت امور شعب بانک کشاورزی استان استقبال میکند.
مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان با اشاره به اینکه کتابخانه‌های عمومی ظرفیت بالایی برای اجرای برنامه های فرهنگی دارد، افزود: از شرکت خانواده بانک کشاورزی در جشنواره کتابخوانی رضوی و اجرای برنامه های مشترک فرهنگی با مدیریت بانک کشاورزی استان زنجان استقبال می‌کنیم.
وی با بیان اینکه ورود به حوزه کسب و کارهای خانگی و کوچک در رویکرد و خدمات نوین کتابخانه های عمومی می باشد، اظهار داشت: ظرفیت ایجاد و توسعه کسب و کارهای خانگی و کوچک به منظور کارآفرینی در کتابخانه های عمومی مهیا شده است.
در این دیدار دکتر احمدی، مدیر امور شعب بانک کشاورزی استان زنجان نیز با اشاره به اینکه بانک کشاورزی علیرغم رسالت مالی و اقتصاد، به مسولیت های اجتماعی و فرهنگی پایبند است تصریح کرد: بانک کشاورزی در اجرا و ترویج رویدادهای فرهنگی ورود می کند و همواره نسبت به آن اعلام آمادگی کرده است.
وی با استقبال از اجرای برنامه های مشترک فرهنگی به ویژه جشنواره رضوی و تامین بخشی از جوایز آن تصریح کرد: نگاه ما به آینده امیدوارانه است و در هر سنگری به ویژه برنامه های فرهنگی نقش ایفا خواهیم کرد.
احمدی همچنین به منظور تجهیز منابع و توسعه کمی و کیفی کتابخانه های عمومی قول پیگیری داد.