فهرست

تبريك

با صدور پیامی صورت گرفت؛

پیام تبریک سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان به مناسبت ولادت حضرت علی (ع) و روز پدر

ایرج صادقی، سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان طی پیامی فرا رسیدن 13 رجب ولادت با سعادت حضرت علی (ع) و روز پدر را به تمامی کارکنان خدوم کتابخانه های عمومی استان تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، در متن پیام سرپرست اداره کل کتابخانه‌های عمومی زنجان آمده است:
«هوالعلیم»
ارزش هر انسانی به قدر همت اوست ؛ و شجاعت او به مقدار گذشت و احسانش   
   امام علی(ع)

همکاران محترم کتابخانه های عمومی استان زنجان
 
سلام علیکم؛
     به درستی که حضرت علی (ع) نماد عـدالت و شـجاعت، سـمبل فداکاری و رشـادت و یاور همیشگی پیامبر گرامی اسلام، حضرت محمد مصطفی(ص) در برافراشتن پرچم دین مبین اسلام، پدری مهربان برای فرزندان و همسـری فداکار برای حـضرت فاطـمه زهرا (س) بود که همگی، نمادها و نشانه های بزرگی برای ما هـستند تا از اخلاق حـسنه و شیوه متعالی زندگی آن حضرت درس بگـیریم و در زندگی عادی خود جاری سـازیم.
بی تردید حضرت علی(ع) سرچشمه نیک ترین صفاتی است که برای هر رهروی معرفت و کمال، اسوه ای بی نظیر خوانده می شود. چنانکه شجاعتش در نبرد علیه باطل، عدالت پیشگی و قضاوت راستینش و پندهای سرشار از معرفت و حکمتش، عرصه هدایت بشریت را متحول می سازد. بزرگ مردی که مهربان ترین یاور مظلومان عصر خویش بود و همچون پدری مهربان در تنگناهای زندگی به یاری آنان می شتافت. براستی که شایسته است چنین روزی به نام روز پدر خوانده شود و مقام و منزلت پدران عزیز در چنین روز فرخنده و مبارکی گرامی داشته شود.
اینجانب ولادت با سعادت حضرت علی(ع) و روز پدر را خدمت کارکنان کتابخانه های عمومی استان تبریک و تهنیت عرض می نمایم و آرزوی توفیق و سلامتی برای پدران فداکار این مرز و بوم، سربلندی این عزیزان را از درگاه خداوند منان خواستارم. امید است که توفیق قدم نهادن در مسیر درک کمال، عدالت پیشگی و اخلاق آن امام بزرگوار نصیبمان گردد.