فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با حضور فرماندار؛

جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ایجرود برگزار شد

پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ایجرود به ریاست باب اله فتحی، فرماندار شهرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، پنجمین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ایجرود به ریاست باب اله فتحی، فرماندار و با حضور رضا نظری، رئیس اداره کتابخانه های شهرستان ایجرود و دیگر اعضای انجمن روز دوشنبه ۲۵ اسفندماه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
باب اله فتحی، فرماندار شهرستان ایجرود در ابتدای جلسه ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و قدردانی از اقدامات اعضای انجمن، بیان کرد: اعیاد شعبانیه از اعیاد بسیار بابرکت و عزیز در بین شیعیان اسلام است. روزهای پایانی سال ۹۹ مصادف با میلاد امام حسین علیه اسلام و روز پاسدار، میلاد امام سجاد علیه اسلام و میلاد حضرت عباس علیه السلام و روز جانباز، است.
 
در ادامه فرماندار شهرستان ایجرود به وضعیت شهرستان در خصوص میزان شیوع بیماری کرونا اشاره کرد و گفت: با توجه به شرایط کنونی و لزوم حفظ سلامت تک تک افراد جامعه و با عنایت به مصوبات ستاد ملی و استانی مبارزه با کرونا و ضوابط برگزاری برنامه های فرهنگی، ناگزیر به اعمال برخی محدودیت ها هستیم.
در ادامه جلسه رضا نظری، رئیس کتابخانه های عمومی شهرستان ایجرود، گزارشی از عملکرد کتابخانه های عمومی شهرستان در سال ۹۹ و برنامه های پیش بینی شده به مناسبت اعیاد شعبانیه، در بستر فضای مجازی ارائه کرد.
در ادامه هر یک از اعضای حاضر در جلسه، نظرات و پیشنهادهای خود را در خصوص مصوبات جلسه مطرح کردند.
 


عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ