فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با یازدهمین روز از ماه مبارک رمضان؛

محفل «ربیع القرآن» به میزبانی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی زنجان برگزار شد

همزمان با یازدهمین روز از ماه مبارک رمضان، یازدهمین نشست محفل قرآنی «ربیع القرآن» با حضور یکی از قاریان ممتاز استان زنجان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، یازدهمین نشست محفل قرآنی «ربیع القرآن» روز شنبه ۴ اردیبهشت ماه با حضور حمیدرضا نصیری، از قاریان برجسته ملی زنجان و اجرای محمد هادی ربیعی، کارشناس صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران در پلتفرم اسکای روم برگزار شد.
در ابتدای این محفل قرآنی هادی ربیعی، کارشناس و مجری برنامه در مورد ویژگی‌های ماه مبارک رمضان، اهمیت و ارزش این ماه و لزوم کسب آمادگی روحی، به بیان توضیحاتی پرداخت.
در این برنامه  آیاتی از سوره اسراء توسط حمیدرضا نصیری تلاوت شد و در ادامه به منظور تدبر بیشتر در مفاهیم این آیات مسابقه پیامکی برگزار شد.
شایان ذکر است، همزمان با آغاز ماه مبارک رمضان و شروع به کار محافل قرآن و عترت استان‌ها، ویژه‌برنامه محفل انس با قرآن کریم «ربیع القرآن» با هدف توسعه و ترویج فرهنگ قرآنی، تعمیق باورهای دینی در خانه و خانواده، توسط نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور و با مشارکت ادارات‌کل کتابخانه‌های عمومی استان‌ها با حضور قاریان ممتاز کشور به صورت مجازی در پلتفرم اسکای روم برگزار می‌شود. این ویژه‌برنامه که با محوریت اداره‌کل کتابخانه های عمومی استان تهران برگزار می‌شود، همه روزه در ماه مبارک رمضان ساعت ۱۸ از  طریق نشانی https://www.skyroom.online/ch/tehranpl.ir/quran قابل مشاهده است.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ