فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به منظور بررسی وضعیت پیشرفت پروژه؛

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی زنجان از کتابخانه امام علی(ع) قیدار بازدید کرد

مدیرکل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان از پروژه در حال ساخت کتابخانه شهر قیدار بازدید کرد و در جریان مراحل پیشرفت آن قرار گرفت.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی زنجان، امیرعلی نیکبخش، مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان به همراه ایرج صادقی، معاون امور توسعه کتابخانه ها از پروژه کتابخانه امام علی(ع) شهر قیدار شهرستان خدابنده، بازدید کرد و در جریان روند پیشرفت این پروژه فرهنگی قرار گرفت. وی در جریان این بازدید با سیدمهدی موسوی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان خدابنده و بهروز اصانلو، شهردار شهر قیدار دیدار و گفتگو کرد.
نیک بخش در بازدید از این پروژه، اظهار داشت: تلاش می‌کنیم از طریق هماهنگی با اداره راه و شهرسازی استان و فرمانداری شهرستان هرچه زودتر احداث ساختمان کتابخانه به پایان برسد.
گفتنی است، کتابخانه امام علی(ع) شهر قیدار با زیربنای ۸۵۰ مترمربع، دارای بخش‌های مختلفی چون مخزن، کتب مرجع، امانت، بخش ویژه و مستقل کودک، سالن‌های مطالعه مجزا ویژه برادران و خواهران، نشریات، نمازخانه و بخش اداری است. احداث این مجموعه فرهنگی از سال ۱۳۹۸ آغاز شده و با تلاش ها و حمایت های صورت گرفته به زودی افتتاح خواهد شد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ