فهرست

اخبار شهرستان‌ها

به مناسبت سالروز آزادسازی خرمشهر؛

نشست ادبی «مقاومت و پایداری» در زنجان برگزار شد

نشست ادبی «مقاومت و پایداری» به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم و با همکاری اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی و بسیج هنرمندان این شهرستان، برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، به مناسبت سوم خردادماه، سالروز آزاد سازی خرمشهر، نشست ادبی مقاومت و پایداری در راستای گرامیداشت کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان با حضور کریم حیدری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم؛ یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم؛ سرگرد علی شعبانی، مسئول بسیج هنرمندان شهرستان طارم؛ منوچهر شعبانی، عضو شورای  اسلامی شهر آب بر شهرستان طارم؛ حاج انعام علی محمدی و معصوم علی نوروزی، شاعر و از یادگاران هشت سال دفاع مقدس و علاقمندان به ادبیات دفاع مقدس روز دوشنبه ۳ خرداد به صورت مجازی برگزار شد.
 
در ابتدای این نشست یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم، گفت: همه باید در گرامیداشت این روز مهم و حماسی بکوشیم.
در ادامه این نشست هر یک از شعرا به شعرخوانی در وصف حماسه سازی های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس در آزاد سازی خرمشهر قهرمان و همیشه استوار پرداختند.
در بخش دیگر از این نشست ادبی حاج انعام علی محمدی، رزمنده ای که در عملیات آزاد سازی خرمشهر حضور داشت، ضمن قرائت شعر به بیان خاطرات خود از روز آزادسازی خرمشهر و عملیات بیت المقدس، که به آزادسازی خرمشهر ختم شد، پرداخت.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ