فهرست

اخبار شهرستان‌ها

از سوی سازمان اسناد و کتابخانه ملی؛

۱۴۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه‌ عمومی شهید مطهری شهر صائین قلعه اهدا شد

سازمان اسناد و کتابخانه ملی با هدف کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی، ۱۴۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه عمومی شهید مطهری شهر صائین قلعه اهدا کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، با درخواست کتابخانه‌ عمومی شهید مطهری و در راستای اجرای طرح «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» و غنی سازی منابع کتابخانه های عمومی، سازمان اسناد و کتابخانه ملی برای کمک به ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی و حمایت از کتابخانه‌های عمومی، ۱۴۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه شهید مطهری شهر صائین قلعه اهدا کرد.
مرتضی مهری، مسئول کتابخانه عمومی شهید مطهری در این خصوص گفت: با توجه به کمبود منابع جدید در کتابخانه های عمومی، طی مکاتبه و رایزنی با واحد مبادله و اهدای کتابخانه ملی، توانستیم تعداد ۱۴۰۰ عنوان کتاب را به صورت اهدایی برای کتابخانه شهید مطهری جذب کنیم. کتاب های اهدایی غالباً از تازه های نشر، ویژه تمامی رده های سنی در موضوعات کودک و نوجوان، کمک درسی و ادبیات، علوم کاربردی، روانشناسی، علوم اجتماعی، زبان، هنر و ... هستند. این منابع بعد از بررسی و تفکیک، در اختیار اعضای کتابخانه قرار خواهد گرفت.
مهری ضمن تقدیر از مجموعه مدیریتی سازمان اسناد و کتابخانه ملی، خواستار مساعدت بیشتر سازمان اسناد و کتابخانه ملی به کتابخانه های عمومی استان زنجان شد.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ