فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در اقدامی خیرخواهانه انجام شد؛

اهدای ۵۰۰ نسخه کتاب به کتابخانه عمومی وحدت شناط شهرستان ابهر

۵۰۰ نسخه کتاب توسط حجت اله عسگری، رئیس شورای شهر ابهر به کتابخانه عمومی وحدت شناط اهدا شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی زنجان، در اقدامی فرهنگی و خداپسندانه ۵۰۰ نسخه کتاب توسط حجت اله عسگری، رئیس شورای شهر ابهر به کتابخانه عمومی وحدت شناط اهدا شد.
حجت اله عسگری هدف خود از این اقدام را ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تأمین و تقویت منابع و معرفی کتابخانه های عمومی به مردم دانست.
کتاب های اهدایی در موضوعات مختلف هستند. این کتاب ها به مرکز مبادله شهرستان ابهر منتقل و سپس در بین کتابخانه های عمومی شهرستان توزیع خواهد شد.
گفتنی است، بخش عمده ای از منابع کتابخانه های عمومی استان زنجان از محل کتب اهدایی تامین می شود و خیّرین و شهروندان استان سالانه تعداد قابل توجهی کتاب به کتابخانه های عمومی اهدا می کنند. پویش «اهدای کتاب، اهدای آگاهی» از طرح های نهاد کتابخانه های عمومی کشور، به منظور ارتقای فرهنگ مطالعه و کتابخوانی، تأمین و تقویت منابع کتابخانه‌های عمومی و ایجاد تعلق در تأمین منابع کتابخانه‌ها و معرفی کتابخانه‌های عمومی اجرا می شود. بر این اساس، مردم و خیرین می‌توانند با مراجعه به نزدیک ترین کتابخانه عمومی، کتاب‌های خوانده شده و بدون استفاده خود را برای استفاده دیگران به کتابخانه هدیه کنند.
 
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ