فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت شهردار خرمدره از مردم برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

شهردار شهر خرمدره با صدور پیامی از مردم این شهر برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، هوشنگ نوری آرا، شهردار شهر خرمدره با ارسال پیامی از عموم مردم برای مشارکت فعال در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. در متن پیام وی آمده است:
توفیقات عالی در اعتلای فرهنگ شهری نیازمند همیاری و همفکری همه دستگاه‌ها به ویژه شهرداری‌ با اداره کتابخانه های عمومی‌ است. شهرداری و نهاد کتابخانه‌های عمومی در موضوعات کتاب‌خوانی و فرهنگی ارتباط مؤثری داشته‌اند و این مهم باعث پیشرفت خواهد شد و نقش بسزایی در گسترش فرهنگ مطالعه در جامعه ایفا می کند.
یکی از موضوعاتی که رهبر معظم انقلاب دغدغه فراوانی در آن خصوص دارند، مسئله کتابخوانی است و امیدواریم با همت مردم و مسئولین این حوزه جایگاه واقعی خود را پیدا کند. بی‌شک تربیت شهروندان و کارکنانی اهل مطالعه و کتاب، سبب پیشرفت سطح آگاهی، کاهش آسیب‌های اجتماعی و قانون مداری در سطح جامعه می‌شود. ترویج و گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی را باید از خودمان و خانواده‌مان شروع کنیم تا الگو و الهام بخش اطرافیان باشیم.
نهاد کتابخانه‌های عمومی کشور متولی برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی است و در این راستا، با تلاش و همت همه همکاران کتابخانه‌ها انشالله امسال نیز این جشنواره با شکوه خاصی برگزار خواهد شد.
جشنواره کتابخوانی رضوی مهم‌ترین فعالیت فرهنگی کتابخانه‌ها است و پیام جشنواره را باید به صورت مستمر به مخاطبین برسانیم و افکار عمومی را جهت حضور در مسابقه کتابخوانی رضوی تشویق کنیم.
كلمات كليدی : جشنواره کتابخوانی رضوی
نسخه قابل چاپ