فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با محوریت یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی؛

جلسه انجمن کتابخانه عمومی بخش انگوران شهرستان ماهنشان برگزار شد

دومین جلسه انجمن کتابخانه عمومی بخش انگوران شهرستان ماهنشان با محوریت برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، دومین جلسه انجمن کتابخانه عمومی بخش انگورانِ شهرستان ماهنشان با حضور امیرحسین ولی بیگلو، بخشدار؛ علی فرامرزلو، شهردار شهر دندی؛ ابراهیم حسنلویی، رئیس شورای اسلامی بخش انگوران؛ اکبر محمدی، رئیس اداره آموزش و پرورش منطقه انگوران؛ ولی امیری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ماهنشان؛ مریم برزگر، مسئول کتابخانه عمومی شهداء دندی و سایر اعضای انجمن با محوریت جشنواره کتابخوانی رضوی در کتابخانه عمومی شهداء برگزار شد.
امیر حسین ولی بیگلو، بخشدار بخش انگوران در ابتدای این جلسه ضمن تقدیر و تشکر از حضور اعضای انجمن  گفت: در دوران بیماری کرونا دستگاه های فرهنگی در سطح شهر دندی با ایده و شگردهای نوین در جهت افزایش میزان مطالعه در بین نوجوانان و جوانان و علی الخصوص خانواده ها که مهمترین پایه و اساس ترویج فرهنگ کتابخوانی هستند هم اندیشی کنند.
وی در ادامه تاکید کرد: با مطالعه کتاب،  فرهنگ سازی و آگاهی بخشی در جامعه رویکرد خوبی خواهد داشت و از تأثیرات شگرف مطالعه آگاهی و بصیرت تک تک افراد جامعه نسبت به مسائل روز در جهان امروزی است.
 ولی امیری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ماهنشان نیز در بخش دیگری از این جلسه به بررسی مصوبات جلسه قبل پرداخت و گزارشی از فعالیت های فرهنگی کتابخانه های عمومی شهرستان ماهنشان در دوران کرونا از اول سال ۱۴۰۰ تا پایان تیرماه سال جاری ارائه کرد.
وی با اشاره به برگزاری یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی خاطرنشان کرد: با مطالعه منابع جشنواره رضوی در فصل تابستان و شرکت در یازدهمین دوره جشنواره رضوی فرزندان را به مطالعه تشویق و ترغیب کنیم تا از برکات معنوی این جشنواره برخوردار شوند.
گفتنی است در ادامه این جلسه نیز سایر اعضای انجمن به بیان راهکار و پیشنهاد برای انجام بهتر جشنواره کتابخوانی و جذب مشارکت بیشتر پرداختند.
كلمات كليدی : جلسه انجمن کتابخانه های عمومی
نسخه قابل چاپ