فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در پیامی مطرح شد؛

دعوت مدیر دفتر خبری مطبوعات شهرستان‌‎های ابهر و خرم‌دره از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

مدیر دفتر خبری مطبوعات شهرستان‌‎های ابهر و خرم‌دره در پیامی به مردم این منطقه، آنها را به مشارکت و حضور در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، عزت‌الله مظفری، مدیر دفتر خبری مطبوعات ابهر و خرم‌دره در پیامی به مردم این شهرستان‌ها، آنها را به مشارکت و حضور در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
در متن پیام او آمده است:
به نام خدا
کتاب معجزه  پیامبر خاتم(ص) و اقیانوس بی کرانی است که ناشناخته های بسیاری دارد.
جشنواره کتابخوانی رضوی از سوی نهاد کتابخانه های عمومی کشور با هدف معرفی ابعاد شخصیتی و علمی امام هشتم (ع) ترویج فرهنگ رضوی و نهادینه کردن فرهنگ مطالعه در حال برگزاری است که کاری بسیار پسندیده و بهترین فرصت برای شناخت بیشتر امام هشتم است.
به نظر بنده حقیر جشنواره کتابخوانی رضوی یکی از مهم ترین کارهای نهاد کتابخانه های عمومی کشور و از جمله بهترین خدمات فرهنگی‌ِ قابل تقدیری است که از سوی این نهاد به مردم ارائه می‌شود.
ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی یک حرکت ارزشمند از سوی نهاد کتابخانه های عمومی است. یکی از راه های انتقال فرهنگ دینی، اعتقادی و ایرانی برگزاری همین جشنواره های علمی و فرهنگی است که فرصتی طلایی برای اهالی فرهنگ و قلم به حساب می‌آید.
همه ما باید فرصت جشنواره کتابخوانی رضوی را غنیمت بشماریم. جا دارد از  آقای مختارپو، دبیرکل نهاد کتابخانه های کشور؛ آقای نیکبخش مدیرکل کتابخانه های عمومی زنجان؛  خانم لیلا صباغی مدیر اداره کتابخانه های شهرستان خرم دره و آقای بختیاری مدیر اداره کتابخانه های شهرستان ابهر از صمیم قلب تقدیر نمایم که دراین راستا قدم های بسیار خوبی برداشته اند.
قطعاً حضور مردم و نخبگان در کنار استفاده از فضای علمی و فرهنگی این جشنواره بر معنویت و ارتقای اخلاق ما خواهد افزود و شک ندارم این جشنواره برکات بسیار زیادی را در زندگی روزمره ما و همچنین برنامه های کاری ما در حوزه های مختلف خواهد داشت. امیدواریم همه عزیزان در این جشنواره شرکت کنند.
 
كلمات كليدی : جشنواره کتابخوانی رضوی
نسخه قابل چاپ