فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در پیامی مطرح شد؛

دعوت رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایجرود از مردم برای شرکت در جشنواره کتابخوانی رضوی

رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایجرود در پیامی به مردم این شهرستان، آنها را به مشارکت و حضور در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، احسان پیشکاری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی ایجرود در پیامی به مردم این شهرستان، آنها را به مشارکت و حضور در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.
در متن این پیام آمده است:
بسم الله الرحمن ارحیم
یا دِعْبِلُ! الإمامُ بعدی مُحمَّدٌ ابنی، وَبَعْدَ مُحمّدٍ ابنُهُ عَلیٌّ، وَبَعْدَ عَلیٍّ اِبنُهُ الحَسَنُ، وَبَعْدَ الحَسَن ابنُهُ الحُجَّةُ القائِمُ المُنْتَظَرُ فی غَیبَته، المُطاعُ فی ظهورِه، لَوْ لَمْ یَبْقَ مِنَ الدُّنْیا إلّا یَوْمٌ واحِدٌ لَطَوَّلَ اللَّهُ عَزَّوَجَلَّ ذلِکَ الیومَ حَتّی یَخْرُجَ فَیَمْلَأ الأَرْضَ عَدْلاً کَما مُلِئَتْ جَوْراًای دعبل! امام بعد از من پسرم محمّد، و بعد از محمّد پسرش علی، و بعد از علی فرزند او حسن، و بعد از حسن فرزندش، حجّت قائم منتظر خواهد بود، که در دوران غیبتش انتظارش را می کشند و در زمان ظهورش، اطاعتش می نمایند. اگر از عمر دنیا، تنها یک روز باقی مانده باشد همان یک روز را خداوند آن قدر طولانی گرداند تا اینکه او قیام کند و زمین را مالامال از عدل نماید، چنانکه از ظلم پر شده باشد.
برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با موضوع حضرت مهدی(عج) یادآور آمدن امام رضا(ع) به کشور ایران در پی زمینهسازی ظهور امام زمان(عج) است و نور وجودشان هنوز در این مسیر در حال اثرگذاری است. اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایجرود کلیه خانواده های محترم را به شرکت در این جشنواره فرا می خواند و انتظار می رود که فرزندان این جامعه کودکان، نوجوانان و جوانان در جهت تربیت مهدوی و آشنایی با معارف مهدویت به عنوان مهدی باوران و مهدی یاوران حضوری فعال در جشنواره داشته باشند.
 
كلمات كليدی : جشنواره کتابخوانی رضوی
نسخه قابل چاپ