فهرست

اخبار شهرستان‌ها

فرماندار شهرستان ایجرود:

جشنواره کتابخوانی رضوی گامی مهم در جهت معرفی سیره اهل بیت(ع) است

فرماندار شهرستان ایجرود در پیامی به مردم این شهر، آن ها را به حضور و مشارکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، باب‌الله فتحی، فرماندار شهرستان ایجرود در پیامی به مردم این شهر، آن ها را به حضور و مشارکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. در متن پیام وی آمده است:
بسم الله الرحمن الرحیم
یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ابتکاری تحسین برانگیز توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور است که در ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله امام حسین علیه اسلام به منظور اشاعه و ترویج فرهنگ والای رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین علیهم‌السلام، به‌ویژه حضرت امام رضا علیه‌السلام و حضرت مهدی (عج) به عنوان بخش ویژه این برنامه، ارائه شده است. این خلاقیت که به صورت مداوم طی چند سال اخیر به مردم عرضه شده، گامی مهم در جهت شناساندن و معرفی سیره رفتاری و گفتاری ائمه هدی و خاندان اهل بیت(ع) است که می تواند غبار ابهام از زندگی این بزرگان بزداید و بستری جهت شناخت این بزرگان برای نسل جوان و نوجوان ما فراهم آورد.
اینجانب، از مردم فهیم و ولایت مدار شهرستان ایجرود دعوت می کنم در این جشنواره بزرگ کتابخوانی رضوی شرکت کنند؛ امید است که با همکاری و همیاری تمامی ادارات و عموم مردم شریف و فرهیخته شهرستان، یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی باشکوه تر از همیشه برگزار شود.
 
كلمات كليدی : جشنواره کتابخوانی رضوی
نسخه قابل چاپ