فهرست

اخبار شهرستان‌ها

با صدور پیامی صورت گرفت؛

دعوت امام جمعه شهرستان ایجرود از مردم برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی

امام جمعه شهرستان ایجرود در پیامی به مردم این شهر، آن ها را به حضور و مشارکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، حجت الاسلام والمسلمین محمدباقر مقدمی، امام جمعه شهرستان ایجرود در پیامی به مردم این شهر، آن ها را به حضور و مشارکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. در متن پیام وی آمده است:
 بسم الله الرحمن ارحیم
یا دِعْبِلُ! الإمامُ بعدی مُحمَّدٌ ابنی، وَبَعْدَ مُحمّدٍ ابنُهُ عَلیٌّ، وَبَعْدَ عَلیٍّ اِبنُهُ الحَسَنُ، وَبَعْدَ الحَسَن ابنُهُ الحُجَّةُ القائِمُ المُنْتَظَرُ فی غَیبَته، المُطاعُ فی ظهورِه، لَوْ لَمْ یَبْقَ مِنَ الدُّنْیا إلّا یَوْمٌ واحِدٌ لَطَوَّلَ اللَّهُ عَزَّوَجَلَّ ذلِکَ الیومَ حَتّی یَخْرُجَ فَیَمْلَأ الأَرْضَ عَدْلاً کَما مُلِئَتْ جَوْراًای دعبل! امام بعد از من پسرم محمّد، و بعد از محمّد پسرش علی، و بعد از علی فرزند او حسن، و بعد از حسن فرزندش، حجّت قائم منتظر(عج) خواهد بود، که در دوران غیبتش انتظارش را می کشند و در زمان ظهورش، اطاعتش می کنند. اگر از عمر دنیا، تنها یک روز باقی مانده باشد همان یک روز را خداوند آن قدر طولانی گرداند تا اینکه او قیام کند و زمین را مالامال از عدل نماید، چنانکه از ظلم پر شده باشد.
‌برگزاری یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی با موضوع حضرت مهدی (عج) یادآور آمدن امام رضا (ع) به کشور ایران در پی زمینه سازی ‌سازی ظهور امام زمان (عج) است و نور وجودشان هنوز در این مسیر در حال اثرگذاری است.
 
كلمات كليدی : جشنواره کتابخوانی رضوی
نسخه قابل چاپ