فهرست

اخبار شهرستان‌ها

فرماندار شهرستان طارم:

جشنواره کتابخوانی رضوی بهترین فرصت برای آشنایی با معارف اهل بیت (ع) است

فرماندار شهرستان طارم در پیامی به مردم این شهر، آن ها را به حضور و مشارکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، ستارصفری، فرماندار شهرستان طارم در پیامی به مردم این شهر، آن ها را به حضور و مشارکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی دعوت کرد. در متن پیام وی آمده است:
یازدهمین دوره جشنواره کتابخوانی رضوی با هدف اشاعه فرهنگ کتابخوانی و ترویج معارف اهل بیت(ع) به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور در حال برگزاری است. جشنواره کتابخوانی رضوی بهترین فرصت برای آشنایی بیشتر با معارف اهل بیت (ع) خصوصا امام رضا(ع) است.
برگزاری این جشنواره می تواند نقش موثری در ترویج فرهنگ کتابخوانی در جامعه داشته باشد. جامعه کتابخوان یک جامعه پویا و با نشاط است و می توانیم با کتابخوانی، جامعه ای سالم سرزنده و بالنده داشته باشیم. جامعه ای که کتاب می خواند بی تردید در راه رشد و توسعه قدم برداشته است.
برگزاری جشنواره کتابخوانی رضوی فرصت مغتنمی است که ضمن شرکت در بخش های مختلف این جشنواره با معارف اهل بیت(ع) بیشتر آشنا شویم و گام های موثری در رشد و تعالی جامعه برداریم.
اینجانب ضمن دعوت از عموم مردم جهت شرکت در بخش های مختلف این جشنواره شامل پویش کتابخوان، شعر، نقاشی، داستان، چهار گزینه ای و ... از تمامی مردم فهیم و ولایی شهرستان طارم در تمامی سنین کودک، نوجوان و بزرگسال دعوت می کنم در این جشنواره کتابخوانی رضوی شرکت کنند.
 
كلمات كليدی : جشنواره کتابخوانی رضوی
نسخه قابل چاپ