فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ایجرود مطرح شد؛

جشنواره کتابخوانی رضوی گامی مهم در جهت معرفی سیره اهل بیت(ع)

دومین جلسه انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان ایجرود در سال جاری با حضور فرماندار شهرستان ایجرود برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، دومین جلسه انجمن کتابخانه‌های عمومی شهرستان ایجرود به ریاست باب اله فتحی، فرماندار شهرستان ایجرود و با حضور احسان پیشکاری، رئیس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان ایجرود؛ زهرا شریعتی، رئیس اداره آموزش و پرورش شهرستان ایجرود؛ فرهاد امینی، رئیس شورای شهر شهرستان ایجرود؛ سپیده نظری، مسئول امور بانوان فرمانداری شهرستان ایجرود؛ رضا نظری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایجرود و سایر اعضای انجمن روز یکشنبه ۱۴ شهریورماه در سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
 
باب اله فتحی، فرماندار شهرستان ایجرود در این جلسه ضمن قدردانی از زحمات کتابداران کتابخانه های عمومی شهرستان ایجرود و همچنین همه اعضای انجمن با اشاره به لزوم برگزاری هرچه باشکوه‌تر یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی در این شهرستان خواستار همکاری و مشارکت دستگاه‌های مختلف در این رویداد فرهنگی شد.
در ادامه باب اله فتحی ضمن دعوت آحاد مردم فرهنگ دوست شهرستان برای شرکت در یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی، از اقدام نهاد کتابخانه های عمومی برای برگزاری این جشنواره تقدیر کرد و گفت: یازدهمین جشنواره کتابخوانی رضوی ابتکاری تحسین برانگیز توسط نهاد کتابخانه های عمومی کشور است که در ایام عزاداری سید و سالار شهیدان حضرت ابا عبدالله امام حسین علیه اسلام به منظور اشاعه و ترویج فرهنگ والای رضوی، گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی و مطالعه کتاب‌های مرتبط با سیره‌ پاک ائمه‌ معصومین علیهم‌السلام، به‌ویژه حضرت امام رضا علیه‌السلام و حضرت مهدی (عج) به عنوان بخش ویژه این برنامه، برگزار شده است.
وی افزود: این خلاقیت که به صورت مداوم طی چند سال اخیر به مردم عرضه شده است، گامی مهم در جهت شناساندن و معرفی سیره رفتاری و گفتاری ائمه هدی و خاندان اهل بیت(ع) است.
 
رضا نظری، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایجرود ضمن ارائه گزارش از برگزاری یازدهمین دوره مسابقه کتابخوانی جشنواره رضوی در سطح شهرستان، اظهار امیدواری کرد: امید است با تلاش اعضای انجمن و دعوت از همکاران و خانواده آن ها تا پایان جشنواره رضوی، شهرستان ایجرود نتایج بهتری از سال قبل بدست آورد.
در ادامه رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان ایجرود به معرفی کتاب «پرسش ها و پاسخ های دانشجویی مهدویت دوران ظهور» برای حاضرین در جلسه پرداخت.
گفتنی است، در ادامه این جلسه سایر اعضای انجمن به بیان راهکار و پیشنهاد برای اجرای بهتر برنامه های فرهنگی در شرایط کرونا و جلب مشارکت در جشنواره کتابخوانی رضوی و گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد دفاع مقدس پرداختند.
عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ