فهرست

اخبار شهرستان‌ها

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس؛

نشست ادبی شعر و روایتگری دفاع مقدس در شهرستان طارم برگزار شد

همزمان با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس، نشست ادبی شعر و روایتگری دفاع مقدس به صورت مجازی در شهرستان طارم برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان زنجان، همزمان با گرامیداشت چهل و یکمین سالگرد هفته دفاع مقدس و گرامیداشت کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان، نشست ادبی شعر و روایتگری هشت سال جنگ تحمیلی به همت اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم و با مشارکت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان طارم و بسیج هنرمندان شهرستان طارم با حضور شاعران و رزمندگان دفاع مقدس روز چهارشنبه ۳۱ شهریورماه در محل سالن مجتمع فرهنگی شهید بهشتی آب بر به صورت مجازی در شهرستان طارم برگزار شد.
در ابتدای این مراسم یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم  با بیان این نکته که هشت سال جنگ تحمیلی یکی از درخشان ترین عرصه های انقلاب اسلامی محسوب می شود، گفت:  مردم ایران در اتحادی بی نظیر به مصاف دشمن متجاوز رفتند و برای حفظ و پاسداری از خاک وطن، سراسر عشق، ایثار و شهادت خود را در طلب اخلاص گذاشتند.
در ادامه این نشست ادبی، سید احمد موسوی، انعامعلی محمدی، احمد علوی تبار، سید نورالدین شفیعی، منوچهر حسنی و سیدجهانبخش شفیعی به شعرخوانی و روایت گری دفاع مقدس پرداختند.
در پایان از شاعران و راویان دفاع مقدس با اهدای لوح سپاس تقدیر بعمل آمد.
 


عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ