فهرست

اخبار شهرستان‌ها

در راستای گرامیداشت کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان انجام شد؛

دیدار رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم با خانواده شهید خانعلی بهبودی

یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم در راستای گرامیداشت کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان با خانواده شهید خانعلی بهبودی دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی اداره‌کل کتابخانه‌های عمومی استان زنجان، در راستای گرامیداشت کنگره ملی ۳۵۳۵ شهید استان زنجان و با هدف ترویج فرهنگ ایثار و شهادت، یاسر روحانی، رئیس اداره کتابخانه های عمومی شهرستان طارم با همراهی جمعی از کتابداران این شهرستان، با خانواده شهید خانعلی بهبودی در روستای قیطول دیدار و گفتگو کرد.
در این دیدار یاسر روحانی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان علی الخصوص شهدای دفاع مقدس گفت: وظیفه همه است که از زحمات خانواده شهدا قدردانی نمایند.
در ادامه روحانی ضمن یادآوری برگزاری کنگره ملی 3535 شهید استان زنجان برگزاری این کنگره را در راستای زنده گه داشتن یاد شهدا دانست و خاطر نشان کرد: امنیت و آسایش امروز جامعه مرهون خون شهداست.
 گفتنی است، شهید خانعلی بهبودی سوم مهر ۱۳۴۲، در روستای گیلانکشه از توابع شهرستان طارم به دنیا آمد. به عنوان سرباز ارتش در جبهه حضور یافت. شانزدهم تیر ۱۳۶۷‏، در سردشت توسط نیروهای عراقی بر اثر اصابت ترکش به شهادت رسید. مزار او در زادگاهش واقع است.
 


عكس های مرتبط :
نسخه قابل چاپ